Dziś mamy 20 stycznia 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

14 grudnia 2019

Przyznano 19 statuetek. Wyróżniona została Magdalena Iciek

fot. Agnieszka Andrzejewska

fot. Agnieszka Andrzejewska

13 grudnia br. podsumowano X edycję konkursu „Wolontariusz Roku #Powiatu Nakielskiego” ogłoszonego przez Starostwo Powiatu Nakielskiego w Nakle nad Notecią i Fundację „Salus Homini”.

Tytuł ten przysługuje osobom, które wkładają najwięcej serca w pomaganie innym bez względu na swój wiek i wykształcenie, konsekwentnie dbając o los tych, którzy wsparcia potrzebują najbardziej. Po wystąpieniu Starosty Nakielskiego p. Tadeusza Sobola,  p. Dobrosławy Jedynak, Prezes Fundacji „Salus Homini” oraz części artystycznej nastąpiło wręczenie wyróżnień. W tym roku przyznano 19 statuetek. Uczennica Zespołu Szkół im. Władysława Łokietka w Lubaszczu, Magdalena Iciek otrzymała statuetkę Wolontariusza Roku za bezinteresowne działania na polu wolontarystycznym. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w nowo otwartym Centrum Akceptacji i Aktywności Społecznej w Paterku. Gratulujemy naszej wolontariuszce!

Materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiega się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

Jak utrzymać porządek w nowym roku? Poznaj 5 trików na odświeżenie domu

Nie przepadasz za sprzątaniem, ale lubisz, kiedy w domu wszystko jest w # porządku? Chociaż nie istnieje żaden magiczny sposób na to, aby porządek robił się sam, to okazuje się, że wcale nie musisz spędzać na walce z bałaganem długich godzin.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)