Dziś mamy 24 lutego 2018, sobota, imieniny obchodzą:
16 maja 2017

Przedszkole organizuje konkurs. Wykonaj ekologiczną zabawkę i wygraj!

fot. pow.

fot. pow.

Przedszkole nr 1 „Tęczowe Wzgórze” w Nakle nad Notecią zaprasza do udziału w konkursie # rodzinnym pn.: „Zrób coś EKO ciekawego z niczego – EKO zabawka dydaktyczna”.

Prace należy składać do 2 czerwca 2017 r. w „Tęczowym Wzgórzu”. Patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta i Gminy Nakło, pan Sławomir Napierała. 

Przedmiotem konkursu są wykonane przez dzieci z przedszkoli prace z surowców wtórnych – ekologiczna zabawka dydaktyczna

Celem konkursu jest kształtowanie przyjaznych postaw wobec środowiska przyrodniczego oraz uświadomienie przedszkolakom, jak bardzo istotny jest problem segregacji odpadów oraz jak zapobiegać ich powstawaniu.

Konkurs trwa od 15.05.2017 r. do 2.06.2017 r.
Prace konkursowe będą oceniane w 2 kategoriach wiekowych:
a) dzieci w wieku 3-4 lat
b) dzieci w wieku 5-6 lat

Prace należy dostarczyć do Przedszkola nr 1 w Nakle nad Notecią, ul. Mrotecka 1a, do dnia 2 czerwca 2017 r. do godz. 15.30.

Prace nadesłane na konkurs muszą być pracami własnymi, nigdzie wcześniej niepublikowanymi i nieprzedstawianymi w innych konkursach.

Ogłoszenie wyników konkursu połączone z otwarciem wystawy prac konkursowych odbędzie się podczas pikniku organizowanego z okazji Dnia Dziecka przez Przedszkole nr 1 w Nakle nad Notecią na nakielskiej przystani.

Nagrody są finansowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią.

materiał: Marta Podemska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)