Dziś mamy 23 listopada 2017, czwartek, imieniny obchodzą:
16 maja 2017

Przedszkole organizuje konkurs. Wykonaj ekologiczną zabawkę i wygraj!

fot. pow.

fot. pow.

Przedszkole nr 1 „Tęczowe Wzgórze” w Nakle nad Notecią zaprasza do udziału w konkursie # rodzinnym pn.: „Zrób coś EKO ciekawego z niczego – EKO zabawka dydaktyczna”.

Prace należy składać do 2 czerwca 2017 r. w „Tęczowym Wzgórzu”. Patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta i Gminy Nakło, pan Sławomir Napierała. 

Przedmiotem konkursu są wykonane przez dzieci z przedszkoli prace z surowców wtórnych – ekologiczna zabawka dydaktyczna

Celem konkursu jest kształtowanie przyjaznych postaw wobec środowiska przyrodniczego oraz uświadomienie przedszkolakom, jak bardzo istotny jest problem segregacji odpadów oraz jak zapobiegać ich powstawaniu.

Konkurs trwa od 15.05.2017 r. do 2.06.2017 r.
Prace konkursowe będą oceniane w 2 kategoriach wiekowych:
a) dzieci w wieku 3-4 lat
b) dzieci w wieku 5-6 lat

Prace należy dostarczyć do Przedszkola nr 1 w Nakle nad Notecią, ul. Mrotecka 1a, do dnia 2 czerwca 2017 r. do godz. 15.30.

Prace nadesłane na konkurs muszą być pracami własnymi, nigdzie wcześniej niepublikowanymi i nieprzedstawianymi w innych konkursach.

Ogłoszenie wyników konkursu połączone z otwarciem wystawy prac konkursowych odbędzie się podczas pikniku organizowanego z okazji Dnia Dziecka przez Przedszkole nr 1 w Nakle nad Notecią na nakielskiej przystani.

Nagrody są finansowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią.

materiał: Marta Podemska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Dziś Światowy Dzień Rzucania Palenia. Świętujecie? (sonda)

Co roku w trzeci czwartek listopada obchodzony jest Światowy Dzień #Rzucania Palenia. Tego dnia wszyscy palacze zachęcani są do podjęcia próby, przynajmniej na jeden dzień, zaprzestania palenia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)