Dziś mamy 26 maja 2017, piątek, imieniny obchodzą:
16 maja 2017

Przedszkole organizuje konkurs. Wykonaj ekologiczną zabawkę i wygraj!

fot. pow.

fot. pow.

Przedszkole nr 1 „Tęczowe Wzgórze” w Nakle nad Notecią zaprasza do udziału w konkursie # rodzinnym pn.: „Zrób coś EKO ciekawego z niczego – EKO zabawka dydaktyczna”.

Prace należy składać do 2 czerwca 2017 r. w „Tęczowym Wzgórzu”. Patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta i Gminy Nakło, pan Sławomir Napierała. 

Przedmiotem konkursu są wykonane przez dzieci z przedszkoli prace z surowców wtórnych – ekologiczna zabawka dydaktyczna

Celem konkursu jest kształtowanie przyjaznych postaw wobec środowiska przyrodniczego oraz uświadomienie przedszkolakom, jak bardzo istotny jest problem segregacji odpadów oraz jak zapobiegać ich powstawaniu.

Konkurs trwa od 15.05.2017 r. do 2.06.2017 r.
Prace konkursowe będą oceniane w 2 kategoriach wiekowych:
a) dzieci w wieku 3-4 lat
b) dzieci w wieku 5-6 lat

Prace należy dostarczyć do Przedszkola nr 1 w Nakle nad Notecią, ul. Mrotecka 1a, do dnia 2 czerwca 2017 r. do godz. 15.30.

Prace nadesłane na konkurs muszą być pracami własnymi, nigdzie wcześniej niepublikowanymi i nieprzedstawianymi w innych konkursach.

Ogłoszenie wyników konkursu połączone z otwarciem wystawy prac konkursowych odbędzie się podczas pikniku organizowanego z okazji Dnia Dziecka przez Przedszkole nr 1 w Nakle nad Notecią na nakielskiej przystani.

Nagrody są finansowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Nakło nad Notecią.

materiał: Marta Podemska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prestiżowy tytuł dla Studia Urody Lidii Gwóźdź

Studio Urody i Odnowy Biologicznej Lidii Gwóźdź w Nakle nad Notecią, w kwietniu 2017 r. w ramach ogólnopolskiego konkursu otrzymało prestiżowe wyróżnienie, tytuł „Firma Przyjazna Internautom”, organizowanego przez Firmy.net.

(czytaj więcej)
0

Samorządowcy w statystyce. Dominują osoby w średnim wieku

Mandaty radnych wszystkich szczebli sprawuje w Kujawsko-Pomorskiem ponad 2,5 osób, #w większości mężczyzn w średnim wieku. Mamy najlepiej w kraju wykształconych wójtów, burmistrzów i prezydentów miast – wynika z tegorocznego badania Głównego Urzędu Statystycznego. W najbliższą sobotę (27 maja) przypada Dzień Samorządu Terytorialnego.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)