Dziś mamy 27 maja 2020, środa, imieniny obchodzą:

05 listopada 2019

Pewne zwycięstwo piłkarzy Orła. Mecz ligowy połączony ze zbiórką pieniędzy

fot. Paweł Napierała

fot. Paweł Napierała

W sobotę seniorzy kcyńskiego „Orła” rozegrali ostatni mecz ligowy # rundy jesiennej. Przeciwnikiem była drużyna Czarnych Nakło.

Podczas spotkania prowadzona była zbiórka pieniędzy dla 4-letniego Wiktora chorego na białaczkę. W akcję zaangażowali się zawodnicy oraz działacze obu klubów, a przede wszystkim kibice, którzy licznie przybyli na stadion.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Drużyny stworzyły sobie po kilka sytuacji, jednak to gospodarze po bramce Macieja Grześkowiaka schodzili na przerwę w lepszych nastrojach.

Po przerwie zmotywowani goście ruszyli do ataku chcąc szybko doprowadzić do wyrównania, ale obrona oraz bramkarz Orła sprawowali się bez zarzutów.

Miejscowi wykorzystali wysoką grę Czarnych, przeprowadzili szybkie i sprawne akcje i do końca spotkania pokonali bramkarza gości jeszcze cztery razy.

Bramki dla Orła zdobyli: Maciej Grześkowiak x2, Oskar Frydrych, Norbert Frydrych, Patryk Pokrzywiński.

Łącznie zebrano 1015,49 zł. Środki zostaną przekazane rodzicom chłopca. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w tę akcję. Cieszymy się, że jako klub mogliśmy pomóc.

materiał: MLKS „Orzeł” Kcynia

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 17 18

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Nie kupisz już miału do celów grzewczych. Zmiany od 1 lipca 2020 r.

Od 1 lipca 2020 r. będzie obowiązywał zakaz sprzedaży miałów z węgla kamiennego dla #gospodarstw domowych oraz kotłów o mocy poniżej 1 MW. Do dyspozycji kupujących pozostaną jedynie droższe paliwa.

(czytaj więcej)
0

Dzień Różnorodności Biologicznej. Dlaczego należy dbać o każdy gatunek?

Środowisko naturalne w ostatnich dekadach musi mierzyć się z wieloma wyzwaniami.# Niestety, za część tych problemów odpowiada człowiek i jego działalność, prowadząca m.in. do intensyfikacji efektu cieplarnianego. Obchodzony z inicjatywy ONZ Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej (22 maja) to dobry moment, by zauważyć, że każdy z nas może przeciwdziałać negatywnym zmianom w światowym ekosystemie.

(czytaj więcej)
0

Pielęgnacja włosów w czasie pandemii koronawirusa. O czym warto pamiętać?

Trwająca pandemia jest odczuwalna we wszystkich dziedzinach życia, szczególnie nasze zdrowie jest# obecnie pod specjalnym nadzorem. To czas, kiedy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na kondycję całego swojego organizmu. Nie zawsze jednak zdajemy sobie sprawę, że aktualna sytuacja może również negatywnie wpłynąć na nasze włosy.

(czytaj więcej)
0

Każdy może zostać szefem kuchni. Wystarczą produkty i pomysł

Czas spędzany w domu i utrudniony dostęp do niektórych produktów, mogą okazać się #źródłem ciekawych pomysłów. Okazuje się, że w na co dzień niedocenianych zasobach domowej spiżarni, drzemie niemały potencjał. O tym, jak własną kuchnię zamienić w prawdziwą fabrykę smakołyków rozmawiamy z Jakubem Kuroniem – szefem kuchni i ekspertem kulinarnym.

(czytaj więcej)