Dziś mamy 26 kwietnia 2024, piątek, imieniny obchodzą:

04 grudnia 2016

Ostre spotkanie zakończone przegraną Krajny

Kibice zebrani w hali sportowej w Paterku obejrzeli ostre spotkanie, zakończone niestety bez „happy # endu”. Momenty dobrej gry Krajny to było za mało, żeby pokonać LKS Kęsowo.

O ostatnim meczu tej rundy zmierzyli się sąsiedzi w tabeli. Początek meczu źle rozpoczęli gospodarze, przegrywając 3:0. Potem nastąpił pierwszy ze zrywów Krajny, wreszcie zdobywane bramki, zmuszanie do błędów i było 6:4.

Niestety na więcej już szczypiorniści z Kęsowa nie pozwolili i odskoczyli na 11:6. Następnie zawodnik gości a potem gospodarzy powędrowali na ławkę kar. Lepiej tę sytuację wykorzystali zawodnicy z Nakła, zdobywając najpierw bramkę w przewadze a potem w osłabieniu. Było 11:8.

Mimo przejmowanych piłek, gospodarze nie potrafili przeprowadzić szybkich kontr, a co za tym idzie zbliżyć się bardziej do LKS-u. Przed końcem pierwszej połowy 2 bramki zdobyli goście i było 13:9. Krajna miała jeszcze okazję na dziesiątą bramkę ale popełniła prosty błąd i zeszła do szatni ze stratą 4 bramek.

II połowę również lepiej rozpoczęli goście, zdobywając 2 bramki. Na szczęście nie powtórzył się scenariusz z I połowy i gospodarze odpowiedzieli również dwiema bramkami. Widząc, że Krajna jest „w gazie”, trener LKS-u wziął czas. Przy wyniku 18:14 nastąpił długi przestój, żadna z drużyn nie mogła zdobyć bramki. Wpływ na to miała m.in. bardzo dobra gra bramkarzy. Impas w końcu przełamali goście, zdobywając 19 bramkę na którą jednak zaraz odpowiedzała Krajna.

Na 10 minut przed końcem spotkania było 21:15. Ostatnie minuty to wymiana ciosów, bramka za bramkę.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 27:20 dla LKS-u Kęsowo.

Bramki dla Krajny: Nowarkiewicz 7, Lewandowski 3, Kozłowski 3, Stachowiak 2, Nowak J 1, Meller 1, Kapeliński 1, Chudziński 1, Wierzewski 1.

Skład: Nowak Ł, Wierzewski, Boroń P, Chudziński, Nowarkiewicz, Lewandowski, Michalski, Kozłowski, Paliwoda, Boroń K, Nowak J, Kapeliński, Stachowiak, Meller, Powalisz

Oceń artykuł: 70 56