Dziś mamy 26 maja 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

06 października 2018

Moc atrakcji w sali zabaw. Dzieciaki wyszalały się za wszystkie czasy

fot. powierzone

fot. powierzone

W związku z realizacją bloku tematycznego „W zdrowym ciele, zdrowy duch” 4-latki z Przedszkola # Niepublicznego Donald w Nakle pod opieką swoich pań dnia 4 października br. wybrały się na wycieczkę do Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park w Bydgoszczy.

Tam na naszych milusińskich czekały różne atrakcje. Przedszkolaki uczestniczyły w programie „Zdobywcy przygód Family Park”.

Wśród zabaw, w których mogły uczestniczyć były: dmuchane zjeżdżalnie, mini bowling, Figloraj - wielopoziomowy labirynt, wyścigi samochodami akumulatorami oraz wystrzałowe armatki czyli strzelanina na kule  z gąbki.                                                                    

W przerwie między szalonymi zabawami dzieci miały okazję skosztować pyszne bułeczki, banany oraz frytki, które były wyśmienite. Wszystkie dzieci wróciły z wycieczki z uśmiechami na twarzy. To była naprawdę udana wycieczka.   

materiał: mgr Alina Romańska- Nelka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)