Dziś mamy 17 lutego 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

19 stycznia 2020

Halowa Liga Piłki Nożnej. Zawodnicy dali z siebie wszystko

fot. LZS DĄB Potulice

fot. LZS DĄB Potulice

W dniu 18 stycznia br. drużyna Orlika udała się na mecze # halowej ligi piłki nożnej do Białych Błót.

Rozegrała trzy mecze i zainkasowała 3 punkty. Wygrała z drużyną Sportis II Łochowo 5-1, przegrała z drużyną Spójnia II Białe Błota 4-5 oraz z drużyną Spójnia I Białe Błota 2-4.

Zawodnicy zostawili kawał serducha na parkiecie, ale niestety po raz kolejny okazało się że sędziowanie najmłodszych grup pozostawia wiele do życzenia. Mimo wszystko chłopcy zasłużyli na słowa pochwały i duże brawa.

Chłopcy zagrali w składzie: Markus Kalużny, Radek Pierucki, Kacper Kaleta, Kamil Ksobiak, Alex Opara, Olivier Bury, Bartek Lipnicki, Szymon Skonieczny, Gracjan Imbierowski, Mikołaj Stóff, Dawid Szcześniak oraz Hubert Hoffmann.

materiał: LZS DĄB Potulice

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Pielęgnacyjne vademecum noworodka. Sprawdź, o czym warto pamiętać

Codzienna opieka nad dzieckiem dostarcza rodzicom wielu okazji do obserwacji oraz #stymulacji wielozmysłowej. Skóra noworodka choć wrażliwa i delikatna z chwilą narodzin jest już w zupełności gotowa do tego, żeby funkcjonować poza organizmem matki. O pielęgnacji, nie tylko w dbaniu o higienę, ale także wspaniałej okazji do bliskości i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami i dziećmi mówi położna Jolanta Marat Ignaczak, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Masz sprawdzony przepis na pyszną pizzę? Podziel się nim z nami!

W ciągu całego roku pojawia się wiele świąt i okazji, podczas których na stołach lądują #różnorodne przysmaki. Każde przyjęcie, mniejsze i większe, wymaga odpowiedniej oprawy kulinarnej. 9 lutego to jednak data szczególna, zwłaszcza dla wszystkich pasjonatów włoskich kulinariów - Międzynarodowy Dzień Pizzy.

(czytaj więcej)
0

Opieka położnych w czasie ciąży, porodu i połogu. Wyniki przeprowadzonej ankiety

Wsparcie w trakcie porodu, pomoc w przystawieniu do piersi, umożliwienie kontaktu skóra do skóry, a# może opieka prywatna? – wyniki ankiety internetowej dotyczącej porodu i opieki położniczej i przeprowadzonej wśród mam internautek.

(czytaj więcej)
0

Pierwsze zabiegi tuż po narodzeniu dziecka. Co warto o nich wiedzieć?

Zaraz po urodzeniu należy umożliwić dziecku nieprzerwany kontakt z matką „skóra do #skóry”. Trwa on zazwyczaj około dwóch godzin i traktujemy go jako naturalne zakończenie aktywnych okresów porodu i rozpoczęcie adaptacji noworodka do nowych warunków życia pozamacicznego. Kontakt „skóra do skóry” powinien też być inicjacją do pierwszego przystawienia dziecka do piersi matki. Moment ten przez wielu nazywany jest złotym standardem przynoszącym korzyści zarówno dziecku, jak i matce w sferze emocjonalnej. Położna, Anna Jedlińska, ambasadorka kampanii „Położna na medal” radzi, co trzeba wiedzieć o pierwszych zabiegach dziecka, tuż po jego urodzeniu.

(czytaj więcej)