Dziś mamy 22 października 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

18 czerwca 2019

Grupa nordic walking wybrała się na spacer. Panie dotarły aż do Karnowa

fot. Katarzyna Borzych-Kubacka

fot. Katarzyna Borzych-Kubacka

W kolejny piątek dzielna grupa nordic walking wybrała się w drogę. Mimo upału kilka pań pokonało # trasę z Nakła, polnymi drogami, do Karnowa.

Tam odwiedziłyśmy Panią sołtys Wiolettę Marchlewską, którą zabrałyśmy kawałek z sobą, by pokazać jej, jaką frajdę odnajdujemy w chodzeniu z kijkami.

Następnie szłyśmy kolejnymi pięknymi drogami, by dojść do Trzeciewnicy, a stamtąd z powrotem do Nakła. Trasa liczyła około 7 km. Przypominamy, iż przed przerwą wakacyjną zostały tylko dwa spotkania, więc zapraszamy wszystkich chętnych. Udział jest oczywiście darmowy, posiadamy również profesjonalne kijki do wypróbowania.

materiał: Katarzyna Borzych-Kubacka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Biotyna. Dobrodziejstwo dla włosów

Biotyna, nazywana potocznie witaminą piękna, ma duży wpływ na wygląd naszych włosów, paznokci i skóry.# Regularnie dostarczana do organizmu, pełni niezwykle ważną funkcję zarówno w metabolizowaniu węglowodanów, jak i tłuszczów. Jej zadaniem jest wytwarzanie hemoglobiny, której rolą jest przenoszenie tlenu do wszystkich komórek ludzkiego ciała. Jak biotyna wpływa na stan naszych włosów i czy warto uzupełniać jej niedobór w organizmie?

(czytaj więcej)
0

Przejechał dla Zuzi granicami Polski. Warto działać

Ponad 3 tysiące kilometrów w 35 dni. Taki dystans granicami Polski przejechał na rowerze pan Andrzej Błonk w ramach zorganizowanej przez siebie akcji charytatywnej.# Zebrane w ten sposób pieniądze zasilą konto 5-letniej Zuzi, która potrzebuje ich na dalszą rehabilitację.

(czytaj więcej)
0

Grzybobrania czas. Co powinniśmy wiedzieć?

Tylu grzybów w lasach nie było od lat i świadczy o tym fakt, że niemal każda osoba, która udała się do lasu z koszykiem, wraca z nim wypełnionym aż po brzegi grzybami.# Gorący oraz wilgotny wrzesień spowodował tym samym, że grzybiarze mają dosłownie pełne ręce roboty, jednakże oprócz pracy potrzebna jest też podstawowa wiedza związana z rozpoznawaniem grzybów jadalnych i trujących oraz świadomość, że nawet będąc w lesie można otrzymać... mandat.

(czytaj więcej)