Dziś mamy 19 września 2020, sobota, imieniny obchodzą:

15 stycznia 2020

Grand Prix 3 Basenów. Zawodnicy zdobyli łącznie 31 medali

fot. Paweł Juszczak/Michał Stachowski

fot. Paweł Juszczak/Michał Stachowski

Dnia 12 stycznia 2020 r na krytej pływalni w Mogilnie odbyły się # ostatnie zawody w ramach Grand Prix 3 Basenów.

Gospodarzem i organizatorem zawodów był Klub Sportowy ORKA Mogilno, a w rywalizacji uczestniczył Uczniowski Klub Sportowy Czwórka Nakło oraz BOSiR Barcin w czterech kategoriach wiekowych w stylu dowolnym, motylkowym, grzbietowym i klasycznym. Dodatkowo kluby rywalizowały w sztafetach mix 4x50m w stylu dowolnym.

Po przybyciu ekip oraz rozpływaniu, rozpoczęły się pierwsze starty. Od początku widać było zaangażowanie i wolę walki. Dla większości osób były to decydujące zawody, gdyż mogły zaważyć o klasyfikacji końcowej. Nadmienić należy, że był to pierwszy start po tak długiej przerwie.

W ostatniej odsłonie Grand Prix zdobyliśmy łącznie 31 medali. Cieszymy się bardzo, że tak dobrze powitaliśmy Nowy Rok. Oby więcej takich miłych akcentów. Podsumowaniem rywalizacji było wyróżnienie najlepszych zawodników i zawodniczek w danej kategorii wiekowej. Od pierwszych startów w GP3 prowadzona była klasyfikacja indywidualna, do której brane pod uwagę były wszystkie starty.

Najlepsi zawodnicy z rak trenerów otrzymali statuetki oraz nagrody rzeczowe. Podsumowano również klasyfikację drużynową za wyścigi sztafetowe, które wygrał UKS Czwórka Nakło. W klasyfikacji drużynowej to także pływacy z Nakła zgromadzili najwięcej punktów.

1. UKS Czwórka Nakło 3081 pkt
2. UKS Orka Mogilno 1771 pkt
3. BOSiR Barcin 1247 pkt

Podsumowując starty zawodników kierujemy słowa podziękowania dla trenerów, instruktorów, sędziów, opiekunów oraz rodziców, którzy przyczynili się do powstania projektu GP 3 Basenów. Pomysłodawcą zawodów był Uczniowski Klub Sportowy Czwórka, który jest wspierany finansowo w ramach realizacji projektów dla organizacji pozarządowych wspiera UMiG w Nakle nad Notecią.

materiał: Paweł Juszczak/Michał Stachowski

Autorzy nie wyrażają zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 4
Pliki do pobrania
KLASYFIKACJA GENERALNA GP 3 BASENÓW 12.01.2020.pdf
KLASYFIKACJA KLUBOWA GP 3 BASENÓW 12.01.2020.pdf
WYNIKI GP 3 BASENÓW 12.01.2020.pdf

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jakie są najpopularniejsze imiona? Najnowsze zestawienie

Mamy zmianę na pozycji lidera, a dokładnie# liderki, wśród najpopularniejszych imion nadawanych dziewczynkom! W męskiej kategorii zmian brak. Sprawdźcie, jakie imiona – w pierwszym półroczu tego roku – rodzice nadawali swoim dzieciom najczęściej.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Sezon na grzyby w pełni. Poznajcie przepisy z tymi smakołykami

Początek jesieni nie musi oznaczać pożegnania z lokalnymi specjałami i sezonowymi #przysmakami. To pora idealna dla wszystkich miłośników grzybów. Zamiast zerkać w stronę warzywnych grządek, warto skupić się na darach prosto z lasu. Kurki, borowiki, podgrzybki, kanie, rydze, maślaki… Kulinarna wyobraźnia zaczyna pracować na najwyższych obrotach! Zastanawiacie się, jak wykorzystać te aromatyczne i pełne smaku skarby? Skorzystajcie z porad szefa kuchni Knorr i pozwólcie sobie na niezrównaną grzybową ucztę.

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)