Dziś mamy 26 maja 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

10 października 2018

Duży sukces Wiktorii. Zawodniczka Football Academy Mezar w Kadrze!

fot: Mikołaj Ludka

fot: Mikołaj Ludka

Wiktoria Łukasik (r.2006) od początku startu Football Academy Mezar Nakło w rozgrywkach #ligowych KPZPN w Klasie Młodzika reprezentuje się bardzo fajnie.

Jej postawa oraz wyniki jakie osiągnęła na koniec września w testach sprawnościowych, spowodowały że została zaproszona przez trenera Kadry Wojewódzkiej na mecz sparingowy z Ząbkovią Ząbki. Jako jedna z najmłodszych w drużynie juniorek (r. 2003-2005) spisała się bardzo dobrze.

W najbliższą niedzielę czeka ją kolejna przygoda - została zaproszona na konsultację Kadry Wojewódzkiej U-14 do Unisławia. Gratulujemy!

materiał: Daniel Kloska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)