Dziś mamy 26 września 2023, wtorek, imieniny obchodzą:

28 maja 2023

Darterzy z Taverny na turnieju w Gdyni. Walka o Puchar Dowódcy ORP Błyskawica

fot. powierzone

fot. powierzone

W minioną sobotę 27.05.2023r. darterzy z Taverny brali udział w Turnieju o Puchar# Dowódcy ORP Błyskawica w Gdyni. Turniej rozpoczął symbolicznym rzutem do tarczy komandor Paweł Ogórek – Dowódca historycznego niszczyciela.

W turnieju brało udział 65 panów i 16 pań. Zwycięzcą w kategorii panów został Łukasz Wacławski z Warszawy pokonując w finale Krzysztofa Lauera z Bydgoszczy wynikiem 5:0.

Najlepszą darterką była Sylwia Makowska z Gdyni. Drugie miejsce zdobyła Kamila Grzybowska.

Najwyżej sklasyfikowanym darterem z Nakła został Marcin Bembnista zajmując miejsca 5-8.

Gdyńskie Stowarzyszenie Steel Darta "Błyskawica" na zakończenie turnieju rozlosowało profesjonalną tarcze do gry w darte. Szczęśliwym wygranym został Roman Knioła z Paterka.

Dziękujemy organizatorom turnieju za wyśmienitą organizację, niezapomnianą atmosferę, profesjonalnie przygotowaną scenę z tarczą finałową, wspaniałe puchary oraz ogrom emocji.

Z tego miejsca zapraszamy wszystkich miłośników darta do udziału w Letnich Turniejach Steela, które odbędą się w Tawernie. Już wkrótce podamy do wiadomości terminy rozgrywek.

Materiał: Marcin Bembnista / Dart Taverna Nakło

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Daleka wyprawa do Rumunii. Piękne góry i życzliwi ludzie

Latem bieżącego roku w dniach od 25 lipca do 4 sierpnia, wyruszyliśmy# na daleką wyprawę do Rumunii - 1250 kilometrów od Kcyni.

(czytaj więcej)
0

Konkurs na najlepszą pracę magisterską. Zgłoszenia do 15 października

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do 35. edycji konkursu# Ministra Spraw Zagranicznych na najlepszą pracę magisterską z zakresu polskiej polityki zagranicznej. Prace należy przesyłać do MSZ do 15 października. Na zwycięzcę – zdobywcę nagrody I stopnia czeka nagroda w wysokości ok. 13 tys. złotych i staż w centrali MSZ lub w placówce zagranicznej.

(czytaj więcej)
0

O przyszłości onkologii w Polsce. Cztery spotkania edukacyjne

Polskie Towarzystwo Onkologiczne zaprasza #przedstawicieli organizacji pacjentów na cykl spotkań edukacyjnych

(czytaj więcej)
0

"Bohaterowie bez granic". Strażacy opowiadają o doświadczeniach w Grecji

W lipcu 2023 r. moduł GFFFV Poland w składzie #149 strażaków i 49 samochodów wziął udział w akcji gaszenia pożarów lasów w Grecji.

(czytaj więcej)