Dziś mamy 12 lipca 2020, niedziela, imieniny obchodzą:

23 października 2019

Bal u Pani Jesieni. To czas radości w kolorowych liściach jesień zagości

fot. A. Beger/Niepubliczne Przedszkole Katolickie

fot. A. Beger/Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Mimo, iż opadają liście i jest chłodno, jesienią wcale nie musi być # smutno... Jesień mieni się przecież różnobarwnymi kolorami i jesienią też można bawić się na balu.

Mimo że to nie karnawał, w naszym przedszkolu, 23 października odbył się Bal Jesienny. Rodzice i dzieci przygotowały ciekawe i pomysłowe stroje jesienne.

Na balu bawiły się: jeże, wiewiórki, muchomory, liście, Król Jesieni, Pani Jesień, jarzębinki, owoce i warzywa. Wszyscy śpiewali jesienne piosenki, prezentowali swoje stroje i bawili się w jesiennym nastroju.

W czasie balu rozwiązywaliśmy „Jesienne zagadki”, próbowaliśmy jesiennych warzyw i owoców oraz tańczyliśmy taniec liści.

Na zakończenie Balu Panie zaprosiły dzieci do pożegnalnego tańca oraz na słodki poczęstunek , bo w Naszym Przedszkolu „Bal jesienny czasem radości - kiedy wśród kolorowych liści wspaniała zabawa zagości!”.

materiał: mgr A. Beger/Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 14 22

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)