Dziś mamy 22 listopada 2019, piątek, imieniny obchodzą:

23 października 2019

Bal u Pani Jesieni. To czas radości w kolorowych liściach jesień zagości

fot. A. Beger/Niepubliczne Przedszkole Katolickie

fot. A. Beger/Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Mimo, iż opadają liście i jest chłodno, jesienią wcale nie musi być # smutno... Jesień mieni się przecież różnobarwnymi kolorami i jesienią też można bawić się na balu.

Mimo że to nie karnawał, w naszym przedszkolu, 23 października odbył się Bal Jesienny. Rodzice i dzieci przygotowały ciekawe i pomysłowe stroje jesienne.

Na balu bawiły się: jeże, wiewiórki, muchomory, liście, Król Jesieni, Pani Jesień, jarzębinki, owoce i warzywa. Wszyscy śpiewali jesienne piosenki, prezentowali swoje stroje i bawili się w jesiennym nastroju.

W czasie balu rozwiązywaliśmy „Jesienne zagadki”, próbowaliśmy jesiennych warzyw i owoców oraz tańczyliśmy taniec liści.

Na zakończenie Balu Panie zaprosiły dzieci do pożegnalnego tańca oraz na słodki poczęstunek , bo w Naszym Przedszkolu „Bal jesienny czasem radości - kiedy wśród kolorowych liści wspaniała zabawa zagości!”.

materiał: mgr A. Beger/Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 12 22

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mężczyźni wydadzą na święta Bożego Narodzenia średnio o 500 zł więcej niż kobiety

1722 zł – średnio tyle pieniędzy przeznaczymy w tym roku na święta Bożego Narodzenia.# Co ciekawe, mężczyźni wydadzą przeciętnie ok. 2000 zł, podczas gdy kobiety – ok. 1500 zł. Najdroższe święta będą miały osoby trzydziestokilkuletnie. Zobacz, co jeszcze wynika z badania Barometr Providenta.

(czytaj więcej)
0

Ciąża u kobiety po 40 roku życia. Co warto zapamiętać?

Decyzja o zajściu w ciążę, to kwestia indywidualna. Coraz częściej # kobiety decydują się na nią w późniejszym wieku.

(czytaj więcej)
0

Ciepło, zdrowo i bezpiecznie. Czy Twój dom jest gotowy na nadejście zimy?

Okres poprzedzający zimę w naszej szerokości geograficznej związany jest z krótkimi dniami#, ochłodzeniem i wszechobecną szarością. Dlatego warto poszukać pozytywnych aspektów takiej pogody. To idealny czas, aby bez wyrzutów sumienia rozpocząć kilkumiesięczny rytuał spędzania wieczorów w wygodnym dresie, z kubkiem gorącej herbaty, czytając książkę czy oglądając ulubiony serial. Zanim zaczniemy w pełni korzystać z jesienno-zimowej aury warto zadbać o odpowiedni mikroklimat w domu i przygotować go na nadejście naprawdę mroźnych miesięcy.

(czytaj więcej)
0

Zła pogoda opóźnia lot. Jakie prawa mają pasażerowie?

Niekorzystne zjawiska pogodowe, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, zakłócają # pracę lotnisk. Czasem utrudnienia trwają wiele godzin i prowadzą do poważnych opóźnień połączeń, a nawet ich odwoływania.

(czytaj więcej)