Dziś mamy 18 sierpnia 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

13 lipca 2019

BARAN TRAIL RACE. Research trasy górskiego biegu

fot. pow.

fot. pow.

W trakcie trzydniowego pobytu w Węgierskiej Górce (5-7 lipca br.) nakielscy # Strzelcy oraz zaproszeni goście (cywile, trzech żołnierzy zawodowych oraz jeden żołnierz WOT) przeprowadzili research trasy biegu górskiego, który odbędzie się 14 września 2019 roku. W biegu tym nakielscy Strzelcy wystawiają kilkuosobową reprezentację.

W trakcie marszu Strzelcy przećwiczyli również pozyskiwanie wody pitnej z naturalnych źródeł włącznie z jej filtrowaniem i oczyszczaniem.

Poza przejściem trasy wrześniowego biegu Baran Trail Race, uczestnicy wyprawy zwiedzili pozostałości polskich umocnień z 1939 roku oraz skansen zlokalizowany w schronie „WĘDROWIEC” w Węgierskiej Górce. Zainteresowanych odsyłamy do lektury „Westerplatte południa”.

materiał: chor. ZS Sławomir Polaków

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Okres grzewczy coraz bliżej. Jak zadbać o modernizację źródła ciepła?

We wrześniu rozpoczyna się kolejny sezon grzewczy. Coraz chłodniejsze dni i # noce oznaczają konieczność uruchomienia centralnego ogrzewania w naszych domach.

(czytaj więcej)
0

Jak w ciąży przetrwać upały. Co przyszłe mamy powinny zrobić?

Od kilku lat w naszym kraju letnie miesiące są coraz bardziej gorące. Bywają dni trudne do # przetrwania dla każdego z nas, a zwłaszcza dla przyszłych mam.

(czytaj więcej)
0

Kierunek wakacje. Dlaczego warto wybrać lot czarterowy?

Coraz więcej osób interesuje się lotami czarterowymi. Przeloty organizowane przez # biura podróży potrafią kosztować znacznie mniej, niż te wykupione bezpośrednio u przewoźnika.

(czytaj więcej)
0

Wytwarzamy zbyt dużo CO2. Już możemy odczuć zmiany klimatu

Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z gazów cieplarnianych, którego nadmierna emisja # przyczynia się do niepożądanych zmian klimatycznych na świecie.

(czytaj więcej)