Dziś mamy 13 grudnia 2019, piątek, imieniny obchodzą:

13 lipca 2019

BARAN TRAIL RACE. Research trasy górskiego biegu

fot. pow.

fot. pow.

W trakcie trzydniowego pobytu w Węgierskiej Górce (5-7 lipca br.) nakielscy # Strzelcy oraz zaproszeni goście (cywile, trzech żołnierzy zawodowych oraz jeden żołnierz WOT) przeprowadzili research trasy biegu górskiego, który odbędzie się 14 września 2019 roku. W biegu tym nakielscy Strzelcy wystawiają kilkuosobową reprezentację.

W trakcie marszu Strzelcy przećwiczyli również pozyskiwanie wody pitnej z naturalnych źródeł włącznie z jej filtrowaniem i oczyszczaniem.

Poza przejściem trasy wrześniowego biegu Baran Trail Race, uczestnicy wyprawy zwiedzili pozostałości polskich umocnień z 1939 roku oraz skansen zlokalizowany w schronie „WĘDROWIEC” w Węgierskiej Górce. Zainteresowanych odsyłamy do lektury „Westerplatte południa”.

materiał: chor. ZS Sławomir Polaków

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Mikołaj na zakupach. Co też sprezentować dzieciom?

To pytanie zadaje sobie co roku niejeden Mikołaj. Co też sprezentować dzieciom?# Gra komputerowa lub na konsolę, a może nowoczesna zabawka – to bardzo popularne upominki. Jak je wybrać, by nie tylko się spodobały, ale i nie zaszkodziły?

(czytaj więcej)
0

Waga dziecka w pierwszych miesiącach życia. Sprawdź, na co zwrócić uwagę

To, ile niemowlę waży, potrafi powiedzieć bardzo wiele o stanie jego zdrowia i o tym, #czy rozwój maluszka przebiega prawidłowo. Dlatego chcąc w porę zapobiegać ewentualnym problemom zdrowotnym dziecka tak ważne jest, żeby systematycznie kontrolować jego wagę. Porad udziela położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Święta z kredytem lub pożyczką? Na co warto zwrócić uwagę

Okres świąteczno-noworoczny oznacza dla wielu osób spotkania z # rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.

(czytaj więcej)
0

Przedświąteczne podróże. O czym pamiętać, lecąc pierwszy raz samolotem?

Okres świąteczno-noworoczny to czas lotniczego szczytu # pasażerskiego. Podróżujemy zarówno do naszych rodzin, jak i na wypoczynek w egzotyczne zakątki świata.

(czytaj więcej)