Dziś mamy 30 listopada 2023, czwartek, imieniny obchodzą:

03 października 2022

Zabawy i harce na świeżym powietrzu. Udane Święto Pieczonego Ziemniaka

fot. powierzone

fot. powierzone

Dnia 30 września grupa "Żabki" z przedszkola # Wesoła Piątka wraz z rodzicami obchodziła Święto Pieczonego Ziemniaka.

Przedszkolaki miło spędziły czas na wspólnych zabawach i harcach na świeżym powietrzu. Uczestniczyliśmy w warsztatach muzycznych, gdzie nasze Żabki mogły sprawdzić swoje umiejętności wygrywając dźwięki na instrumentach. Następnie powędrowaliśmy ścieżką edukacyjną wsłuchując się w tajniki przyrody. Niespodzianką dla milusińskich były eksperymenty, które zrobiły ogromne wrażenie na przedszkolakach.

Nie zabrakło w tym dniu oczywiście pieczonego ziemniaka oraz potraw ziemniaczanych. Na koniec dnia pełnego atrakcji wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale. Bardzo dziękujemy Państwu Gacka za tak mile spędzony czas i możliwość pobytu w tak pięknym miejscu jakim jest Pałukowisko.

materiał: Red. Przedszkole Wesoła Piątka w Nakle nad Notecią

Oceń artykuł: 9 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Zadaj pytanie
20PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Metryczka dziecka A4
20PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Szkolenie z HACCP
59PLN
Personalizowane zaproszenia na I komunię świętą
4,00PLN
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Znaczny wzrost liczby studentów z Ukrainy. Najnowszy raport OPI

Ośrodek Przetwarzania Informacji (OPI) opublikował #na portalu RAD-on najnowszy raport „Cudzoziemcy na uczelniach w Polsce”. Publikacja ta zawiera dane za rok akademicki 2022/2023. Tym razem najnowszą edycję raportu ekspertki i eksperci z Laboratorium Baz Danych i Systemów Analityki Biznesowej w OPI uzupełnili o dodatkowy rozdział dotyczący studentów z Ukrainy. Agresja Rosji na naszego sąsiada spowodowała wzrost liczby ludności pochodzenia ukraińskiego w Polsce, co wpłynęło także na zainteresowanie cudzoziemców ofertą edukacyjną polskich uczelni. W roku akademickim 2022/2023 liczba studentów z Ukrainy wzrosła aż o ponad 12 119 osób. Jest ich już obecnie 48 150 osób.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj ze zniżek. Karta Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel

Masz troje dzieci lub więcej? Skorzystaj ze zniżek w łatwy sposób.# Znajdź Kartę Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel. To naprawdę proste!

(czytaj więcej)
0

Wymagające warunki dla kierowców. Standardy zimowego utrzymania dróg

Ostatnie dni to coraz śmielsze poczynania zimy# w naszym kraju. A prognozy na najbliższe kilkadziesiąt godzin to wymagające warunki dla kierowców z intensywnymi opadami śniegu w wielu miejscach w kraju. W związku z trudnymi warunkami drogowymi, w miniony weekend na drogach krajowych w całej Polsce pracowało około 2000 pojazdów do zimowego utrzymania. Miniona noc była nieco mniej wymagająca jednak nasze służby nie próżnowały i do zwalczania śliskości na jezdniach w godzinach porannych pracowało ponad 600 pojazdów.

(czytaj więcej)