Dziś mamy 13 lipca 2024, sobota, imieniny obchodzą:

16 maja 2024

"Przybij Piątkę z CSWOT". Bieg terenowy z przeszkodami

fot. powierzone

fot. powierzone

Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej #zaprasza wszystkich biegaczy na wyjątkowy bieg terenowy pod nazwą „Przybij Piątkę z CSWOT”, który odbędzie się już 25 maja br. na terenie Gospodarstwa Szkółkarskiego Bielawy.

„Organizowany bieg jest częścią obchodów święta naszego Centrum. Tym razem wydarzenie to skierowaliśmy nie tylko do naszych żołnierzy, ale mamy nadzieję, że rzucone wyzwanie podejmą także przedstawiciele innych Jednostek Wojskowych, służb mundurowych, a także lokalni biegacze, którzy chcieliby się sprawdzić na przygotowanej przez nas trasie z przeszkodami.” – powiedział płk dr Przemysław Żukowski komendant Centrum Szkolenia WOT.

Na uczestników biegu czekać będzie ok. 5 kilometrowa trasa z przygotowanymi przeszkodami w postaci m.in. czołgania, pokonanie toru z opon czy też innych atrakcji. Udział w biegu jest bezpłatny, regulamin oraz informacje szczegółowe dotyczące zapisów zamieszczone są na stronie internetowej https://cswot.wp.mil.pl/aktualnosci/przybij-piatke-z-cswot/

Program biegu:

• 7.30- przyjazd zawodników

• 7.45- odprawa techniczna i pobranie numerów startowych

• 8.00- start biegu

• 10.00- uroczyste zakończenie

Liczba miejsc ograniczona – do 60 uczestników. Oddzielna klasyfikacja dla kobiet i mężczyzn. O udziale w biegu decyduje kolejność zgłoszeń.

Materiał: por. Krzysztof Wójcik / Oficer Prasowy Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej im. kpt. Eugeniusza Konopackiego w Toruniu

Oceń artykuł: 10 10

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (3) Zgłoś naruszenie zasad

  • 0 (0)

  Janusz, w dniu 17-05-2024 08:12:43 napisał:

  Oby karabinu nikt nie zgubił...

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Ja, w dniu 17-05-2024 14:31:14 napisał:

  Teraz tak zwani żołnierze skoszarowani są we własnych domach biedny kraj .Polikwidowali jednostki wojskowe budynki popadły w ruinę to jest ten dobrobyt w uni europejskiej .

  odpowiedz

  • 0 (0)

  krajan, w dniu 17-05-2024 20:59:48 napisał:

  Za komuny były regularne obozy PO w Pólku,móże władze w obrcnym kryzzsie wrócą do dobrych wzorców, mniej religii a więcej PO i w-f.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego
49PLN
Ewidencja Importu Aut
2400 zł / rokPLN
KOBIZE
500PLN
Budowa hal
Rejestracja BDO
500PLN
Szkolenie z HACCP
80PLN
Praca na wysokości
60PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
0

Co z jakością wyrobów cukierniczych? Nieprawidłowości w 13 zakładach

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych przedstawia #wyniki przeprowadzonej w I kw. 2024 r. planowej kontroli w zakresie jakości handlowej wyrobów cukierniczych.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Uważaj na barszcz Sosnowskiego! Roślina niebezpieczna dla człowieka

Czy wiesz, że podczas letniego spaceru powinieneś uważać na rośliny#, które mijasz na swojej drodze? Zagrożenie dla zdrowia może stanowić przede wszystkim barszcz Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi). Ryzykowne jest nie tylko dotykanie, ale nawet przebywanie w jego otoczeniu.

(czytaj więcej)
0

Piękne widoki na Dolinę Noteci. Pogoda sprzyjała wędrówce

Wędrówkę rozpoczęliśmy z miejscowości #Ślesin i maszerowaliśmy północną stroną Doliny Noteci w kierunku Nakła.

(czytaj więcej)