Dziś mamy 29 listopada 2023, środa, imieniny obchodzą:

20 września 2023

Zwycięstwo w walce finałowej. Sukces Dominiki Pochowskiej

fot. powierzone

fot. powierzone

Czołowa zapaśniczka #GLUKS Invictus Sicienko Dominika Pochowska zafundowała sobie i kibicom intensywny tydzień startowy.

10 września (niedziela) brała udział w meczu drużynowym. W Siedlcach miało miejsce ciekawe wydarzenie zapaśnicze, mecz połączonych drużyn MLUKS Karlino i Invictus Sicienko kontra WLKS Siedlce. W 10 osobowej reprezentacji Pomorza gościnnie wystąpili również dwaj zapaśnicy z Sicienka , Kacper Draus i Filip Klatecki. Mecz zakończył się wynikiem 7:3 na korzyść reprezentacji Pomorza. Zaraz po meczu Dominika została w zaprzyjażnionym klubie z Siedlec na tygodniowym zgrupowaniu, aby się przygotować i wystartować 16 września w Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym im. Tadeusza i Zygmunta Strus . Dominika zakończyła zawody w Siedlcach zwycięstwem w walce finałowej kategorii do 73 kg. Pokonała na przewagę punktową 10-0 zawodniczkę z Ukrainy reprezentującą Industria Znicz Chęciny Doryne Dubovets

Na zdjęciu reprezentacje Pomorza i WLKS Siedlce wraz z trenerami Jakubem Janiszewskim i Sebastianem Pawlakiem.

Oceń artykuł: 6 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Pudełko śniadaniowe
39,90PLN
0

Karma dla zwierząt pod lupą kontrolerów. Nałożono 18 kar pieniężnych

Inspekcja Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych# (IJHARS) przedstawia wyniki planowej kontroli w zakresie jakości handlowej karmy dla zwierząt domowych, która została przeprowadzona w II kwartale 2023 r.

(czytaj więcej)
0

Jesienne wyprawy kajakowe. "Przyroda jakby zaczarowana"

Złota jesień zagościła w pełni w naszym krajobrazie. Przyroda stała się jakby #zaczarowana. W świecie okrytym jesienną ciszą, nie słychać było zgiełku aktualnych ludzkich problemów pełnych tragedii i sensacji. Można było w pełni wypocząć i zrelaksować się płynąc kajakami po skąpanych złotem opadających liści rzekach i jeziorach.

(czytaj więcej)
0

Skorzystaj ze zniżek. Karta Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel

Masz troje dzieci lub więcej? Skorzystaj ze zniżek w łatwy sposób.# Znajdź Kartę Dużej Rodziny w aplikacji mObywatel. To naprawdę proste!

(czytaj więcej)
0

Wymagające warunki dla kierowców. Standardy zimowego utrzymania dróg

Ostatnie dni to coraz śmielsze poczynania zimy# w naszym kraju. A prognozy na najbliższe kilkadziesiąt godzin to wymagające warunki dla kierowców z intensywnymi opadami śniegu w wielu miejscach w kraju. W związku z trudnymi warunkami drogowymi, w miniony weekend na drogach krajowych w całej Polsce pracowało około 2000 pojazdów do zimowego utrzymania. Miniona noc była nieco mniej wymagająca jednak nasze służby nie próżnowały i do zwalczania śliskości na jezdniach w godzinach porannych pracowało ponad 600 pojazdów.

(czytaj więcej)