Dziś mamy 14 grudnia 2018, piątek, imieniny obchodzą:

11 października 2018

Znasz potrzebującą rodzinę? Zgłoś ją do Szlachetnej Paczki!

fot.powierzone

fot.powierzone

Jeśli chcesz pomóc rodzinom, które najbardziej potrzebują pomocy, już dziś możesz zgłosić# wybraną rodzinę z powiatu nakielskiego do tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki. W ubiegłym roku pomoc od darczyńców otrzymały 23 rodziny z Nakła i okolic o łącznej kwocie ok. 30000 złotych.. Działało przy tym 18 wolontariuszy. W całej Polsce pomoc otrzymało 20073 rodziny, a wartość paczek wyniosła aż 53673499 złotych.

W Paczce chcemy docierać tam, gdzie nie dociera nikt.

Chcemy spotkać się z najbardziej potrzebującymi, o których często nie wie żadna instytucja pomocowa. Tylko sąsiad, pani z kiosku czy apteki.
Chcesz to zrobić z nami?
Możesz zgłosić rodzinę, którą znasz lub szukać takich w swojej lokalnej społeczności.

Możesz być Odkrywcą świata prawdziwej biedy, a zarazem – świata prawdziwych bohaterów, którzy codziennie walczą o swój los. Rodziny same nie mogą zgłaszać się do programu.

Jak to zrobić?

Aby zgłosić rodzinę w potrzebie, należy skontaktować się z nami przez  fanpage:

https://www.facebook.com/Szlachetna-Paczka-Nak%C5%82o-nad-Noteci%C4%85-1669889423232155/ lub wysłać wiadomość na podany adres e-mail:  darka4991@wp.pl

W poszukiwaniu i docieraniu do rodzin bardzo ważną rolę odgrywa czas – im szybciej informacja o rodzinie dotrze do wolontariuszy Szlachetnej Paczki, tym większa szansa, że pomoc trafi właśnie do ludzi, którym chcemy pomóc.

"Odpowiedzią na biedę jest pomaganie tak, żeby ludzie sami radzili sobie w życiu"

 

Materiał: Natalia Nowicka -Asystent do Spraw Promocji SP

             

Oceń artykuł: 0 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Posnet Bingo HS EJ
sugerowana cena producenta: 1586,70PLN
Wosk nabłyszczający Joanna 130ml
9,50PLN
Oczyszczanie twarzy
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Bindowanie dokumentów
od 6,00PLN
Remonty mieszkań
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)