Dziś mamy 9 sierpnia 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

22 czerwca 2022

Zajęcia w plenerze. Dzieci malowały nakielską przystań

fot. ML

fot. ML

Dzisiaj, 22 czerwca uczniowie ze szkoły podstawowej nr 4 w # Nakle wybrali się na nakielską przystań, aby tam poćwiczyć malowanie w plenerze. Lekcje poprowadził Krzysztof Kamil Przygoda.

Zajęcia zostały zorganizowane przez nauczycielkę Marzenę Kozłowską, która najczęściej prowadzi plenery artystyczne. Tym razem, aby zapewnić dzieciom inne spojrzenie na sztukę, uczył je Krzysztof Kamil Przygoda, artysta z Nakła i pracownik Muzeum Ziemi Krajeńskiej.

Ideą dzisiejszej lekcji był trening malarstwa w kontekście tworzenia pejzażów. Dzieci stanęły za stelażami na przeciwko rzeki Noteć i podjęły ćwiczenia, które miały na celu nauczyć je jak tworzyć kompozycje.

Oceń artykuł: 2 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 2 (4)

  Wypasacz świń, w dniu 22-06-2022 14:56:12 napisał:

  No nie-obiekt godny podziwu i natchnienia młodych mistrzów pędzla.Obraz nędzy i rozpaczy.Siedlisko wszelakiej zarazy.Krótko-patoprzestrzeń

  odpowiedz

  • 0 (2)

  Spokojnie, w dniu 22-06-2022 18:56:26 napisał:

  Super, bardzo kreatywne. Popieram takie akcje dla dzieci. Przynajmniej z dala od komputera. Więcej.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Prowadzenie kadr i płac dla firm
od 50PLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Ramka na 4 zdjęcia
39,90PLN 27,90PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)