Dziś mamy 7 grudnia 2022, środa, imieniny obchodzą:

29 września 2022

Zabawa w ogrodzie. Przedszkolaki powitały jesień

fot. powierzone

fot. powierzone

23 września na terenie ogrodu # Przedszkola Niepublicznego „Donald” odbył się piknik z udziałem „Jeżyków” i ich rodziców.

Zgodnie z tradycją w naszym przedszkolu powitaliśmy Panią Jesień, która z koszem jesiennych darów ogłosiła swoje panowanie w przyrodzie. Dzieci zaskoczone wizytą wyjątkowego gościa szukały jesiennych skarbów ukrytych w ogrodzie oraz brały udział w jesiennych wykopkach ziemniaków. Spotkanie wypełnione tańcami, śpiewem piosenek i zabawami upłynęło w radosnej atmosferze.

Na pikniku nie mogło również zabraknąć wspólnego grillowania, a na stołach przygotowanej przez dzieci sałatki jarzynowej, której walory smakowe docenili przede wszystkim rodzice. W naszym przedszkolu na długo zapanowała złota polska jesień, która towarzyszyć będzie przedszkolakom podczas codziennych zabaw w ogrodzie.

materiał: I. Nowak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 9 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Społeczna inicjatywa zrzesza kilkadziesiąt osób. SOS - Sami O Sobie

Niedawno została powołana społeczna inicjatywa obywateli. Jednym# z jej członków jest Piotr Niemczewski, z którym rozmawiamy o idei i celach powstania tego oddolnego ruchu.

(czytaj więcej)
0

Jaja dla urody. Naturalne sposoby na piękną skórę i włosy

Jajko to produkt ceniony w diecie, ale nie musi służyć wyłącznie# jako jedzenie. Już od starożytności znane są bowiem także jego właściwości kosmetyczne, a szczególnie zbawienny wpływ na skórę, paznokcie i włosy.

(czytaj więcej)
0

Co wartościowego jeść rano? Śniadaniowe grzechy Polaków.

Z przeprowadzanych badań wynika, że Polacy cenią sobie śniadania i traktują je jako najważniejszy posiłek dnia. #Z pewnością nie bez znaczenia jest to, że ich spożywanie jest coraz częściej promowane przez media oraz specjalistów od żywienia.

(czytaj więcej)
0

Mundial na dwa sposoby. Pytania do hiszpańskiego trenera

Mundial zaczęliśmy na dwa zupełnie różne sposoby. Reprezentacja Polski #od antyfutbolu w meczu z Meksykiem, w którym co prawda udało się wywalczyć punkt, ale murowaniem własnej bramki i graniem „lagą na Roberta” nie rozkochaliśmy w sobie koneserów dobrego futbolu. Hiszpanie z kolei zagrali mecz idealny, pokonując Kostarykę 7:0 i dominując pod każdym względem. Co mamy zrobić, żeby kiedyś zagrać w podobny sposób? Rady szukamy u hiszpańskiego trenera, który od siedmiu lat uczy futbolu polskie dzieci.

(czytaj więcej)