Dziś mamy 28 września 2022, środa, imieniny obchodzą:

17 lipca 2022

Za mało śmietników w mieście. Internauta poruszył temat czystości

fot. pixabay

fot. pixabay

Do naszej redakcji napisał mieszkaniec, który zwraca uwagę# na zbyt małą liczbę koszy na śmieci w Nakle. Poniżej publikujemy treść nadesłanego listu.

Jako młody mieszkaniec tego miasta chciałbym poruszyć temat czystości. W Nakle brakuje śmietników i nie pomagają śmietniki takie jakie można RZADKO spotkać teraz, otwarte i małe. Przydały by się takie nie co wyższe z zabudowaną górą i tylko małym otworem tak, aby ludzie nie mogli wrzucać śmieci z domu.

Materiał: Internauta

Oceń artykuł: 26 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (8) Zgłoś naruszenie zasad

  • 11 (13)

  Asia, w dniu 17-07-2022 11:56:05 napisał:

  Bardzo dobry pomysł !!!

  odpowiedz

  • -4 (6)

  Kultura , w dniu 17-07-2022 16:07:47 napisał:

  Śmieci zabiera się ze sobą.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (2)

  Bartek, w dniu 17-07-2022 18:15:50 napisał:

  To na fotografii to śmietnik, czy bunkier jednoosobowy - antyatom.

  odpowiedz

  • 7 (9)

  Gnojokok, w dniu 17-07-2022 19:54:37 napisał:

  To jest przemyślana i celowa strategia władz miasta. Więcej odpadów to oczywiście większe koszty ich odbioru, utylizacji, przetwarzania.A jak powszechnie wszystkim wiadomo miejska kasa od lat na deficycie.Za chwilę przybędzie kolejny problem z którym przyjdzie nam mieszkańcom się zmierzyć-to ciemność na ulicach.

  odpowiedz

  • 2 (4)

  Xyz, w dniu 17-07-2022 20:00:47 napisał:

  A z czego oni wezmą kasę na podwyżki dla siebie ? Brak wywozu gabarytów, brak śmietników a później zdziwienie że ludzie wywalają rzeczy po lasach rowach..

  odpowiedz

  • 2 (2)

  Icek, w dniu 18-07-2022 08:17:33 napisał:

  Brak śmietników i kultury. W Parku Sobieskiego każda boczna alejka pełna śmieci, przy TPSie przyszłość narodu dekoruje ziemię petami w takich ilościach, że więcej jest petów niż trawy, nad Notecią uzbierano kilkadziesiąt worków śmieci, w Parku koło Netto służby coś tam robią ale przy większym wietrze śmieci fruwają na wysokości drzew, że o okolicznych lasach nie wspomnę.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Konstrukcje stalowe
Usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych
od 50PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
0

Myślisz o regularnych ćwiczeniach? Jak wdrożyć plan w życie

Jak wynika z przeprowadzonych wśród Europejczyków badań #dotyczących aktywności fizycznej, Polacy zajmują pierwsze miejsce wśród ośmiu badanych krajów. Trzech na czterech Polaków deklaruje, że uprawia chociaż jedną dyscyplinę sportu. Największą popularnością cieszy się jogging (58,9%) i fitness (48,4%). Dalej uplasowało się pływanie (38,9%), piłka nożna (32,8%) oraz siatkówka (24,3%) . We wszystkich badanych krajach najbardziej aktywną sportowo grupą są osoby w wieku 18-34 lata. Skąd biorą motywację?

(czytaj więcej)
0

"Bezpieczeństwo energetyczne nie ma ceny". Rozmowa z Jerzym Gawędą

Od kilku miesięcy mówi się o kryzysie energetycznym w Europie. Wysokie #ceny energii, surowców, problem z dostępem do nich jest niezwykle ważny i trudny. O możliwościach jego rozwiązania rozmawiamy z Jerzym Gawędą, radnym Sejmiku Wojewózdtwa Kujawsko-Pomorskiego z klubu radnych PiS.

(czytaj więcej)
0

Czym ogrzejemy domy zimą? Perspektywy cenowe surowców energetycznych

Nagły wrześniowy spadek temperatur sprawił, że jednym z kluczowych# tematów stała się kwestia bezpieczeństwa energetycznego. Rządzący uspokajają, że nie zabraknie energii elektrycznej ani ciepła dla odbiorców indywidualnych. Z kolei eksperci alarmują, że węgla opałowego – z którego to korzystają głównie elektrownie i elektrociepłownie miejskie do wytworzenia energii cieplnej – nie wystarczy, a jeśli zostanie pozyskany, może być niskiej jakości. Czy społeczeństwu grożą częste wyłączenia energii i galopująca podwyżka cen?

(czytaj więcej)