Dziś mamy 14 lipca 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

19 października 2019

XXI Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli. Zawody już dzisiaj!

Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle nad Notecią oraz # Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej im. kmdr. Bolesława Romanowskiego w Nakle nad Notecią serdecznie zapraszają na XXI Turniej Piłki Siatkowej Nauczycieli im. Łucjana Dombka z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Zawody odbędą się 19 października na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią. Początek zawodów godz. 14:00.

Drużyny, które zagrają podczas turnieju:
1. Samorządowcy
2. Dwójka
3. Czwórka
4. Żegluga
5. Szubin
6. ZSP nr 3 w Nakle nad Notecią

Serdecznie zapraszamy kibiców i sympatyków siatkówki!

materiał: Weronika Marzyńska/Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)