Dziś mamy 27 marca 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:

09 marca 2023

Wyjątkowe święto w bibliotece. Zabawa przy muzyce i słodki poczęstunek

fot. powierzone

fot. powierzone

W Bibliotece Dziecięcej obchodziliśmy Dzień Kobiet, wyjątkowe święto.

Żabki z Przedszkola Wesoła Piątka wysłuchały wiersza pod tytułem „8 marca”, opowiedziały o kobietach, które są dla nich najważniejsze, oglądały stroje kobiet z różnych epok oraz odgadywały zagadki dotyczące różnych zawodów wykonywanych przez płeć piękną. Dziś to dziewczynki były gwiazdami, więc otrzymały legitymacje superbohaterek i kolorowanki, a chłopcy mieli do wykonania zadanie: kwiatek z plasteliny dla ukochanej kobiety. Nie zabrakło zabawy przy muzyce i słodkiego poczęstunku.

Wszystkim Kobietom tym małym i tym dużym życzymy samych radosnych chwil.

Materiał: Anna Splitt / PiMBP w Nakle nad Notecią

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jak przechowywać mięso i wędliny? Pamiętajmy o kilku zasadach

Właściwe przechowywanie mięsa i wędlin to niezwykle istotna kwestia, mająca ogromny wpływ# nie tylko na smak produktów, ale przede wszystkim na obecność niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów. Zatem jeśli chcemy jeść pewne i świeże produkty mięsne, powinniśmy pamiętać o kilku zasadach dotyczących przechowywania.

(czytaj więcej)
0

Światowy Dzień Gruźlicy. Jakie są najczęstsze objawy tej choroby?

Światowy Dzień Gruźlicy obchodzony był 24 marca dla upamiętnienia dnia, w którym #niemiecki mikrobiolog Robert Koch odkrył prątek gruźlicy. Święto zainicjowała 100 lat później Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) - 24 marca 1982 r., aby podnosić świadomość i szerzyć wiedzę.

(czytaj więcej)
0

Warto zadbać o odpowiednią dietę. Nie powinno zabraknąć jajek i warzyw

Z dnia na dzień robi się cieplej, a natura wraca do życia. Po zimowych miesiącach chętnie #zwiększamy aktywność na świeżym powietrzu, co stanowi często spore wyzwanie dla naszego organizmu. Aby dobrze wejść w wiosenny czas, warto zadbać o odpowiednią dietę, w której na pewno nie powinno zabraknąć warzyw i jajek.

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)