Dziś mamy 9 grudnia 2023, sobota, imieniny obchodzą:

03 października 2022

Wpadli jeden po drugim. Bracia trafili już za kratki

fot. archiwum

fot. archiwum

Nakielscy patrolowcy zatrzymali poszukiwanego # 23-latka, a zaraz po nim jego 20-letniego brata, który, jak się okazało, również był poszukiwany. Obaj już trafili do zakładu karnego, gdzie odbędą kary za przestępstwa z przeszłości.

Mundurowi nakielskiego referatu patrolowo-interwencyjnego, kontrolując miasto, zwrócili uwagę na mężczyznę, który zauważywszy ich, zaczął w pośpiechu chować coś do kieszeni. 23-latek został skontrolowany. Co prawda, nie miał on przy sobie nic zabronionego, jednak okazało się był poszukiwany.

Mężczyznę zatrzymano i dowieziono do komendy. Długo nie trwało, jak do jednostki przyszedł brat zatrzymanego, by donieść mu rzeczy osobiste, bo wiadomym było, że 23-latek trafi do zakładu karnego.
Mundurowi wylegitymowali 20-latka. Niemałe było zdziwienie funkcjonariuszy, kiedy okazało się, że on również, podobnie jak brat, jest poszukiwany do odbycia kary.

Bracia trafili do policyjnego aresztu, skąd dzisiaj (3.10.22) przewieziono ich do placówki penitencjarnej, w której młodszy odbędzie karę za zniszczenie mienia, a starszy za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

materiał: kom. Justyna Andrzejewska

Oceń artykuł: 21 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • 9 (11)

  Mate, w dniu 03-10-2022 14:11:09 napisał:

  Co za capy :D

  odpowiedz

  • 3 (5)

  Mieszkanie. , w dniu 03-10-2022 23:58:22 napisał:

  Szkoda miejsca w celu dla takich pierdol...teraz będzie trzeba ich utrzymywać a koszt jak wiemy nie mały jest. .. powinno być w takim przypadku np. 100 godzin prac społecznych, przydałoby się na coś

  odpowiedz

  • 1 (1)

  kamien, w dniu 04-10-2022 07:10:12 napisał:

  a juz myslalem ze brata lysego na rowerze zlapali hehe a jednak dalej nie uchwytny jezdzca peugota ale to nic trzeba czekac :D

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Huiii, w dniu 07-10-2022 10:38:09 napisał:

  To kanioły

  odpowiedz

  • 0 (0)

  Słonawy, w dniu 11-10-2022 16:19:11 napisał:

  Oj kwiatki kwiatki, jeszcze tylko przyjdzie kryska na Krystianka, i święta rodzinne w potulicach przy 14’’ z polsatem. Od małego na całego, ajeee!

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Poduszka ze zdjęciem
40,00PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
Analiza stanu bhp w firmie
od 50PLN
Szkolenie okresowe pracowników
49PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Szkolenie z HACCP
59PLN
0

Zmiana przepisów. Nowe normy handlowe w odniesieniu do jaj

28 listopada 2023 roku straciło moc rozporządzenie #Komisji (WE) nr 589/2008 z dnia 23 czerwca 2008 roku ustanawiające szczegółowe zasady wykonywania rozporządzenia Rady (WE) nr 1234/2007 w sprawie norm handlowych w odniesieniu do jaj (Dz. Urz. L 163 z 24.06.2008 r., str. 6 ze zm.).

(czytaj więcej)
0

Puchar Tymbarku. Trwają zapisy uczniów do turnieju piłkarskiego

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału# w turnieju o Puchar Tymbarku. Przedsięwzięcie skierowane jest do młodych, aktywnych miłośników piłki nożnej, którzy chcą aktywnie spędzać czas i rozwijać swoje umiejętności piłkarskie. Zapisy trwają do 31 stycznia 2024 roku. Na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody. Wydarzenie jest objęte patronem Ministra Edukacji i Nauki.

(czytaj więcej)
0

Innowacyjny projekt cyfrowy. Wzmocnienie bezpieczeństwa żywności

Jesteś przedsiębiorcą z branży spożywczej? Pracujesz przy# kontroli przedsiębiorców? A może po prostu jesteś świadomym konsumentem, któremu zależy, żeby żywność była bezpieczna? „System powiadamiania o wprowadzeniu do obrotu żywności prozdrowotnej (SPOŻ)” to innowacyjny projekt, który wspiera wszystkich uczestników rynku spożywczego.

(czytaj więcej)
0

Nowe paliwo na stacjach benzynowych. Zmiany od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2024 r. na stacjach paliw w Polsce będzie wprowadzane sukcesywnie nowe paliwo# - benzyna silnikowa 95-oktanowa z zawartością do 10% biokomponentów – tzw. E10. Benzyna silnikowa E10 zastąpi na stacjach paliw benzynę E5 o liczbie oktanowej 95. Benzyna silnikowa E5, która zostanie zastąpiona benzyną E10, zawiera maksymalnie do 5% objętościowo biokomponentów (bioetanolu), podczas gdy benzyna E10 będzie zawierała maksymalnie do 10% objętościowo biokomponentów. Ta zmiana nie wymaga dodatkowych działań od większości właścicieli pojazdów. W dokumentach pojazdu lub na klapie wlewu paliwa w samochodzie powinno znajdować się charakterystyczne oznaczenie E10 – potwierdzające dostosowanie samochodu do nowego paliwa. Właściciele starszych pojazdów powinni sprawdzić, czy ich pojazdy są dostosowane do tankowania nowego paliwa.

(czytaj więcej)