Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

16 kwietnia 2019

Wielkanocny poniedziałek u Tęczowych chmurek. Odwiedził je szczególny gość

fot. pow

fot. pow

Wielki Tydzień w grupie Tęczowe chmurki rozpoczął się śniadankiem wielkanocnym.

Dzieci spędziły wspólny czas przy uroczystym, wielkanocnym stole, poznając tradycje oraz potrawy wielkanocne. Nie zabrakło również szczególnego gościa, który przykicał do przedszkola i zostawił dzieciom prezenty. Radość była nie do opisania, a widok szaraka za oknem sali wzbudziła niesamowite emocje!

Materiał: J.Rajek, Niepubliczne Przedszkole Słoneczko

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)