Dziś mamy 9 sierpnia 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

02 lipca 2022

Wichura zerwała dach w budynku mieszkalnym i inwentarski. Pomogli strażacy

Fot. OSP Łobżenica

Fot. OSP Łobżenica

Wczoraj, 1 lipca 2022 roku zgodnie z ostrzeżeniami meteorologów #przez region w tym Krajnę przeszły burze, które powodowały szkody.

Po godz. 17:00 wezwano strażaków do miejscowości Kruszki, gmina Łobżenica. gdzie wichura zerwała dach z budynku mieszkalnego oraz budynków inwentarskich. W działaniach ratowniczych uczestniczyli strażacy z OSP Łobżenica, OSP Miasteczko Krajeńskie, OSP Wiktorówko oraz Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Pile.

Źródło:OSP Łobżenica

Materiał: Wiecbork112

Oceń artykuł: 1 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (12) Zgłoś naruszenie zasad

  • -15 (27)

  Rozum, w dniu 02-07-2022 10:26:16 napisał:

  Blachodachówka...i wszystko jasne,jeżeli komuś szkoda zainwestować w solidne pokrycie i solidną konstrukcję dachu.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (10)

  Olga, w dniu 02-07-2022 13:43:02 napisał:

  Dlaczego na tym portalu jest tylu bezmuzgowych ludzi ,Rozum to ty chyba masz na tym co siadasz. Widać że rozumu natura ci nie dała.

  odpowiedz

  • 0 (24)

  Vvvv, w dniu 02-07-2022 15:02:41 napisał:

  Więcej niech dają tym ukraińskim ścierwą ludzie są zmęczeni tą Ukraina

  odpowiedz

  • 3 (7)

  Cna, w dniu 02-07-2022 17:05:07 napisał:

  To przez Putina

  odpowiedz

  • 12 (12)

  Dach, w dniu 02-07-2022 17:07:43 napisał:

  Teraz to są nowoczesne pokrycia dachowe, lipa jakich mało, zauważcie ze dachy zrywane przez wiatr to tylko te nowe, że starych budynków , kladzione solidnie czyli czopowane itd mało kiedy są zrywane, te nowe to tylko blacha przykręcona do belki i tyle , a płacić trzeba jak za zboże, kiedyś dachy kładli prawdziwi cieśle a teraz gościu co ma firmę budowlana i remontowa kładzie dach.Zero fachowej pracy

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 4 (4)

  Anonim, w dniu 02-07-2022 19:12:57 napisał:

  Dokładnie.jak się widzi jak dachy pozrywane przez wiatr to tylko z nowych domów.niektore rudery stare a dach nawet nie ruszony przez wiatr .tak dobrze trzyma .

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 2 (6)

  Rozum, w dniu 02-07-2022 20:06:40 napisał:

  No słuszna uwaga.W myśl zasady " zastaw się a postaw się" Klasyczna "biedronkowe"myślenie.Deficyt finansowy idzie w parze z deficytem szarych komórek.Anomalia pogodowe bezlitośnie obnażają filozofię nowobogackich.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
Szkolenie z pierwszej pomocy
49PLN
Szkolenie okresowe dla pracowników robotniczych
59PLN
Szkolenie z Ochrony Przeciwpożarowej
49PLN
0

Wakacje. Czy to dobra pora na początek inwestycji?

W kontekście inwestowania w nieruchomości nie istnieją takie pojęcia# jak lepszy i gorszy czas. Rynek ulega pewnym prawom sezonowości, ale wszystko zależy od tego, czy inwestor dostrzega szansę na zysk. Kiedy pojawia się okazja, trzeba ją wykorzystać. Czasem jest to szczęśliwe zrządzenie losu, ale doświadczeni inwestorzy nieustannie pracują nad tym, aby nic im nie umknęło. Perełka inwestycyjna nie będzie czekać na niezdecydowanego kupca, a szansa często jest tylko jedna. I w żadnej mierze nie wynika z sezonu czy pory roku, a przynajmniej nie dosłownie. Wakacje to tak samo dobry moment na świetną inwestycję, jak okres zimowy czy wiosenny. Jeżeli inwestor nie czuje się pewnie na rynku nieruchomości, ma do wyboru także inne, ciekawe opcje.

(czytaj więcej)
0

Zaprowadź dziecko na bilans zdrowia. Czy badanie jest obowiązkowe?

Bilans zdrowia to okresowe profilaktyczne badanie przeprowadzane na# różnych etapach życia. Pozwala sprawdzić, czy Twoje dziecko rozwija się prawidłowo oraz wcześnie wykryć wady rozwojowe i choroby.

(czytaj więcej)
0

Julia Hladiy z Kowalewa przekazała cenne znalezisko. Tysiącletni krzyżyk

Julia Hladiy, pochodząca z Kowalewa (gmina Szubin), postanowiła# związać swoje życie z Gdańskiem. Tam, od jakiegoś czasu, łowi bursztyny. W lutym tego roku znalazła jantar w kształcie krzyża, pochodzący z XII wieku. Swoje znalezisko oddała do Muzeum Bursztynu w Gdańsku.

(czytaj więcej)
0

Obcokrajowcy w Polsce. W czerwcu do ubezpieczeń zgłoszono ponad 1 mln cudzoziemców

Liczba cudzoziemców zgłoszonych do# ubezpieczeń społecznych w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych na koniec czerwca br. wyniosła ponad 1 mln, w województwie kujawsko-pomorskim było to ponad 36 tys.

(czytaj więcej)