Dziś mamy 15 lipca 2020, środa, imieniny obchodzą:

14 lutego 2020

Walentynkowy koncert. Artyści zaprezentowali kilka utworów

fot. Jolanta Dąbrowska

fot. Jolanta Dąbrowska

Piękna inscenizacja, ciepły głos wokalisty oraz nastrojowa muzyka wprawiły słuchaczy #w romantyczny nastrój. W czwartek, 13 lutego 2020 r. w nakielskiej bibliotece odbył się Koncert Walentynkowy w wykonaniu Jerzego Struka i zespołu ARETE.

Znani nakielskiej publiczności artyści zaprezentowali kilka szlagierów z repertuaru polskich śpiewaków z okresu II RP - Adolfa Dymszy, Eugeniusza Bodo, Jana Kiepury oraz Aleksandra Żabczyńskiego. Nie zabrakło też utworów z repertuaru własnego zespołu.

Przy okazji należy wspomnieć, że ARETE posiada w swoim dorobku 4 płyty, a w roku 2020 obchodzi 10-lecie istnienia. Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.

Materiał: Jolanta Dąbrowska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 21 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)