Dziś mamy 18 stycznia 2020, sobota, imieniny obchodzą:

23 lipca 2018

Wakacyjne zajęcia dobiegły końca. Dzieci aktywnie spędziły czas

fot. powierzone

fot. powierzone

Od 16 do 20 lipca w świetlicy wiejskiej w Gumnowicach odbywały się zajęcia wakacyjne. Dzieci # chętnie uczestniczyły w spotkaniach na których wykonywały prace plastyczne, brały udział w zabawach integracyjnych, sportowo-ruchowych oraz grach stolikowych.

Program wakacyjnych zajęć połączony był z zagadnieniami z zakresu profilaktyki. W przedostatnim dniu zajęć świetlicę odwiedzili Funkcjonariusze Straży Miejskiej, którzy opowiedzieli o swojej pracy oraz o zagrożeniach jakie mogą spotkać nas podczas wakacji.

Zaprezentowali dzieciom sprzęt do wyłapywania zwierząt oraz samochód służbowy, na zakończenie uczestnicy spotkania otrzymali  elementy odblaskowe, zwiększające widoczność na drodze.

Zajęcia prowadziła Agnieszka Wełniak.

materiał: Agnieszka Wełniak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiega się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

Jak utrzymać porządek w nowym roku? Poznaj 5 trików na odświeżenie domu

Nie przepadasz za sprzątaniem, ale lubisz, kiedy w domu wszystko jest w # porządku? Chociaż nie istnieje żaden magiczny sposób na to, aby porządek robił się sam, to okazuje się, że wcale nie musisz spędzać na walce z bałaganem długich godzin.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)