Dziś mamy 24 marca 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

16 października 2018

VIII Regionalny Konkurs Orki. Sukces Michała z ZSP w Samostrzelu

fot.powierzone

fot.powierzone

4 i 5 października 2018 roku w Bielicach odbył się VIII Regionalny Konkurs Orki.# W zmaganiach uczestniczyło 26 zawodników z 13 szkół trzech województw: kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego i pomorskiego.

W niezwykle trudnych warunkach panującej suszy uczniowie wykonywali orkę pługiem tradycyjnym i obracalnym. W zawodach Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Wincentego Witosa w Samostrzelu reprezentowali uczniowie IV klasy Technikum kształcący się w zawodzie technik rolnik - Michał Sołdan i Jan Leppert.

Duży sukces odniósł Michał Sołdan, który w kategorii trzy-skibowego pługa zagonowego zajął II miejsce i otrzymał puchar Przewodniczącego Rady Fundacji Powiatu Mogileńskiego oraz nagrody rzeczowe.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Materiał: Małgorzata Piasecka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 11 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)