Dziś mamy 22 lutego 2018, czwartek, imieniny obchodzą:
15 maja 2017

Umowa podpisana. Zobacz, na co powiat otrzyma dofinansowanie

fot. Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią

fot. Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią

15 maja w Urzędzie Marszałkowskim odbyło się uroczyste podpisanie umów w ramach Regionalnego # programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 na dofinansowanie inwestycji w infrastrukturę kształcenia zawodowego oraz projektów termomodernizacji budynków publicznych.

Podpisy pod 11 umowami złożyli przedstawiciele samorządów, które otrzymały dofinansowanie, w tym również wicestarosta nakielski Andrzej Kinderman.

Dążąc do stałego unowocześniania bazy dydaktycznej szkół ponadgimnazjalnych, mającego na celu poprawę jakości kształcenia w wymiarze praktycznego przygotowania do zawodu, Powiat Nakielski złożył wniosek o dofinansowanie projektu „Nowoczesna szkoła zawodowa – najlepszym wyborem” o wartości całkowitej: 1 215 653,03 zł, na który otrzymał wsparcie w wysokości: 1033 305,06 zł. W ramach projektu wyposażone i doposażone zostaną pracownie:

-  gastronomiczne w Zespole Szkół Specjalnych w Kcyni, Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubaszczu i Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Samostrzelu, kształcące w zawodzie kucharz
- informatyczna w Zespole Szkół Technicznych w Kcyni, na potrzeby edukacji w zawodzie technik informatyk
- rolnicza w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Samostrzelu, dla zawodów technik rolnik i rolnik
- logistyczne w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Nakle nad Notecią oraz Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szubinie
- weterynaryjna w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Samostrzelu
- pracownia/warsztaty, dla potrzeb nauki w zawodzie ślusarz w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią.

materiał: Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią
   


Oceń artykuł: 9 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • -10 (12)

  internauta, w dniu 15-05-2017 19:38:22 napisał:

  fajnie Naklo gora.

  odpowiedz

  • 6 (12)

  piernik, w dniu 16-05-2017 08:23:52 napisał:

  Resztki z pańskiego stołu dostaliśmy. Tak cała kasa idzie do Torunia.

  odpowiedz

  • 7 (11)

  naklo, w dniu 16-05-2017 13:24:38 napisał:

  Niec lepiej Kindrman powie co zrobili on i jego koledzy ze szpitalem w Nakle ze kase pompują w remont a oddziały chcą zamknąc przepraszam przenieść do Szubina... Wstydu nie masz Kindrman i Starosta i spółka

  odpowiedz

  • 5 (5)

  opel, w dniu 17-05-2017 06:12:53 napisał:

  Dlaczego nie wolno komentować artykułu Starosta uczestniczył w Zgromadzeniu. Przyjęto ważne dla powiatów stanowiska. Taki politykier za nasze podatki uprawia propagandę i ma czelność odmówić nam wolności słowa? Skandal.

  odpowiedz

  • 4 (4)

  nakielanin, w dniu 17-05-2017 07:11:58 napisał:

  Opel ,przyznaję Tobie słuszne spostrzeżenie..Jednemu staroście zablokowano miejsce na wpisy ,a drugiemu nie.....Co to za wyróżnianie? Każdy ma prawo do swojej opinii.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Odchudzanie
Budowa magazynów
Makijaż ślubny
Metkownice
od 179PLN
BIURKA
Lipoliza injekcyjna
Rolery - mezoterapia skóry
Masaż leczniczy
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)