Dziś mamy 26 maja 2017, piątek, imieniny obchodzą:
15 maja 2017

Umowa podpisana. Zobacz, na co powiat otrzyma dofinansowanie

fot. Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią

fot. Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią

15 maja w Urzędzie Marszałkowskim odbyło się uroczyste podpisanie umów w ramach Regionalnego # programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 na dofinansowanie inwestycji w infrastrukturę kształcenia zawodowego oraz projektów termomodernizacji budynków publicznych.

Podpisy pod 11 umowami złożyli przedstawiciele samorządów, które otrzymały dofinansowanie, w tym również wicestarosta nakielski Andrzej Kinderman.

Dążąc do stałego unowocześniania bazy dydaktycznej szkół ponadgimnazjalnych, mającego na celu poprawę jakości kształcenia w wymiarze praktycznego przygotowania do zawodu, Powiat Nakielski złożył wniosek o dofinansowanie projektu „Nowoczesna szkoła zawodowa – najlepszym wyborem” o wartości całkowitej: 1 215 653,03 zł, na który otrzymał wsparcie w wysokości: 1033 305,06 zł. W ramach projektu wyposażone i doposażone zostaną pracownie:

-  gastronomiczne w Zespole Szkół Specjalnych w Kcyni, Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Lubaszczu i Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Samostrzelu, kształcące w zawodzie kucharz
- informatyczna w Zespole Szkół Technicznych w Kcyni, na potrzeby edukacji w zawodzie technik informatyk
- rolnicza w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Samostrzelu, dla zawodów technik rolnik i rolnik
- logistyczne w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Nakle nad Notecią oraz Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Szubinie
- weterynaryjna w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Samostrzelu
- pracownia/warsztaty, dla potrzeb nauki w zawodzie ślusarz w Zespole Szkół Żeglugi Śródlądowej w Nakle nad Notecią.

materiał: Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią
   


Oceń artykuł: 9 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (5) Zgłoś naruszenie zasad

  • -10 (12)

  internauta, w dniu 15-05-2017 19:38:22 napisał:

  fajnie Naklo gora.

  odpowiedz

  • 6 (12)

  piernik, w dniu 16-05-2017 08:23:52 napisał:

  Resztki z pańskiego stołu dostaliśmy. Tak cała kasa idzie do Torunia.

  odpowiedz

  • 7 (11)

  naklo, w dniu 16-05-2017 13:24:38 napisał:

  Niec lepiej Kindrman powie co zrobili on i jego koledzy ze szpitalem w Nakle ze kase pompują w remont a oddziały chcą zamknąc przepraszam przenieść do Szubina... Wstydu nie masz Kindrman i Starosta i spółka

  odpowiedz

  • 5 (5)

  opel, w dniu 17-05-2017 06:12:53 napisał:

  Dlaczego nie wolno komentować artykułu Starosta uczestniczył w Zgromadzeniu. Przyjęto ważne dla powiatów stanowiska. Taki politykier za nasze podatki uprawia propagandę i ma czelność odmówić nam wolności słowa? Skandal.

  odpowiedz

  • 4 (4)

  nakielanin, w dniu 17-05-2017 07:11:58 napisał:

  Opel ,przyznaję Tobie słuszne spostrzeżenie..Jednemu staroście zablokowano miejsce na wpisy ,a drugiemu nie.....Co to za wyróżnianie? Każdy ma prawo do swojej opinii.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Elewacje
Masaż gorącymi kamieniami
Roleta dzień i noc
Meble łazienkowe
Nadanie modnej linii
Orzech
tona (25Mj/kg) / 600PLN
Kostka
tona (25Mj/kg) / 649PLN tona (25Mj/kg) / 620PLN
MEBLE PIOTR PASIEKA
0

Prestiżowy tytuł dla Studia Urody Lidii Gwóźdź

Studio Urody i Odnowy Biologicznej Lidii Gwóźdź w Nakle nad Notecią, w kwietniu 2017 r. w ramach ogólnopolskiego konkursu otrzymało prestiżowe wyróżnienie, tytuł „Firma Przyjazna Internautom”, organizowanego przez Firmy.net.

(czytaj więcej)
0

Samorządowcy w statystyce. Dominują osoby w średnim wieku

Mandaty radnych wszystkich szczebli sprawuje w Kujawsko-Pomorskiem ponad 2,5 osób, #w większości mężczyzn w średnim wieku. Mamy najlepiej w kraju wykształconych wójtów, burmistrzów i prezydentów miast – wynika z tegorocznego badania Głównego Urzędu Statystycznego. W najbliższą sobotę (27 maja) przypada Dzień Samorządu Terytorialnego.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)