Dziś mamy 18 lipca 2024, czwartek, imieniny obchodzą:

09 grudnia 2023

To było zacięte i emocjonujące starcie. Mecz zakończył się remisem

fot. MM

fot. MM

W piątek, 08 grudnia 2023 roku, Wiejski Dom Kultury #w Paterku stał się świadkiem emocjonującego starcia w ramach 8. kolejki I rundy mistrzostw III ligi mężczyzn w sezonie 2023/2024.

Zmierzyły się drużyny UKS WDK PATEREK oraz EMDEK Bydgoszcz, obie dążące do osiągnięcia sukcesu w tej prestiżowej lidze. W składzie trzecioligowców z Paterka wystąpili zawodnicy: Mariusz Prymula, Paweł Pałubicki, Wiktor Belter oraz Karol Belter. Starcie obu drużyn było niezwykle zacięte, a atmosfera na Wiejskim Domu Kultury wrzała od emocji. Mecz zakończył się remisem, co tylko podkreślało wyrównany poziom sportowy prezentowany przez obie ekipy.

Zgromadzeni widzowie mogli śledzić pojedynki na najwyższym poziomie, co sprawiło, że Wiejski Dom Kultury zamienił się w arenę zmagania nie tylko sportowego, lecz również ducha rywalizacji i pasji. Punktacja zawodników z Paterka była równie interesująca, co sama rywalizacja. Mariusz Prymula zdobył imponujące 2,5 punktu, pokazując wysoką formę i skuteczność. Karol Belter nie ustępował kolegom, zapisując na swoim koncie 2 punkty. Paweł Pałubicki i Wiktor Belter również wnieśli swoje cenne punkty, zdobywając odpowiednio 1,5 i 1 punkt. Trenerzy oraz zawodnicy obu drużyn z pewnością mają powody do dumy po tak wyrównanym spotkaniu. Wspólna praca, poświęcenie i determinacja, jakie prezentują, są nie tylko powodem do zadowolenia dla kibiców, ale również inspiracją dla młodych adeptów tenisa stołowego.

Mecz pomiędzy UKS WDK PATEREK a EMDEK Bydgoszcz udowodnił, że trzecia liga mężczyzn w sezonie 2023/2024 przyniesie wiele niezapomnianych chwil i zaciętych pojedynków. Kibice z pewnością już teraz z niecierpliwością czekają na kolejne spotkania i emocje, jakie przyniesie ta pasjonująca rywalizacja.

III Liga KPOZTS UKS WDK PATEREK 7 - 7 EMDEK Bydgoszcz

Materiał: Kamil Małysa

Oceń artykuł: 18 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    krajan, w dniu 09-12-2023 14:19:27 napisał:

    Gratulacje dla pozytywnie zakręconych tenisem stołowym,w Nakle nie ma stałych rozgrywek w fingponga dla dzieci i mlodzieży,za nało sal,hal a Paterek gra w III lidze,gratulacje.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Budowa magazynów
Zadaj pytanie
40PLN
Szkolenie okresowe pracowników
89PLN
Sprawozdanie o wytwarzanych odpadach
500PLN
Szkolenie bhp dla studentów
79PLN
Aparat dla dzieci
99,00 złPLN
Zezwolenie na przetwarzanie odpadów
od 2000PLN
Szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych
79PLN
0

Projekt nowelizacji Kodeksu Pracy. Co będzie wliczane do stażu?

Do konsultacji społecznych trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu pracy# dotyczący stażu pracy. Zakłada on, że okresy samozatrudnienia, wykonywania pracy na podstawie umów zleceń czy świadczenia usług będą wliczały się do stażu pracy. W ten sposób Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wyrównać szanse w dostępie do niektórych uprawnień pracowniczych dla milionów osób.

(czytaj więcej)
0

Wysokie temperatury męczą i osłabiają kierowców. Zadbaj o siebie i pasażerów

Upalna pogoda nie odpuszcza. #Nasze służby stale monitorują sytuację na drogach krajowych, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Jednak kierowcy też muszą zachować czujność i pamiętać o kilku podstawowych zasadach podczas wakacyjnych podróży samochodem, by dotrzeć do wyznaczonego celu bezpiecznie i komfortowo.

(czytaj więcej)
0

Egzotyczne pamiątki z wakacji. Nie wszystko można przewieźć

Wakacje to czas urlopów i podróży. Większość z nas nie wyobraża sobie# powrotu zza granicy bez przywiezienia pamiątek dla siebie lub naszych bliskich. Często są one wytworzone z egzotycznych roślin i zwierząt, jednak nie każdy wie, że niektóre z nich są objęte przepisami dotyczącymi ochrony dzikiej fauny i flory. Co zrobić, jeśli nie chcemy przechodzić przez formalności związane z przewozem takich pamiątek lub nie chcemy mieć nieprzyjemności na granicy w przypadku ich niedopełnienia? Przedstawiamy najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące CITES.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez telefonu komórkowego. Technologia nie powinna nami rządzić

15 lipca obchodzimy Dzień bez telefonu komórkowego, co jest doskonałą okazją#, aby na chwilę oderwać się od ekranów telefonów i skupić na rzeczywistości wokół nas. W dzisiejszych czasach, kiedy technologia przenika każdy aspekt naszego życia, warto przypomnieć sobie, jak ważne są chwile spędzone offline.

(czytaj więcej)