Dziś mamy 24 lutego 2024, sobota, imieniny obchodzą:

09 grudnia 2023

To było zacięte i emocjonujące starcie. Mecz zakończył się remisem

fot. MM

fot. MM

W piątek, 08 grudnia 2023 roku, Wiejski Dom Kultury #w Paterku stał się świadkiem emocjonującego starcia w ramach 8. kolejki I rundy mistrzostw III ligi mężczyzn w sezonie 2023/2024.

Zmierzyły się drużyny UKS WDK PATEREK oraz EMDEK Bydgoszcz, obie dążące do osiągnięcia sukcesu w tej prestiżowej lidze. W składzie trzecioligowców z Paterka wystąpili zawodnicy: Mariusz Prymula, Paweł Pałubicki, Wiktor Belter oraz Karol Belter. Starcie obu drużyn było niezwykle zacięte, a atmosfera na Wiejskim Domu Kultury wrzała od emocji. Mecz zakończył się remisem, co tylko podkreślało wyrównany poziom sportowy prezentowany przez obie ekipy.

Zgromadzeni widzowie mogli śledzić pojedynki na najwyższym poziomie, co sprawiło, że Wiejski Dom Kultury zamienił się w arenę zmagania nie tylko sportowego, lecz również ducha rywalizacji i pasji. Punktacja zawodników z Paterka była równie interesująca, co sama rywalizacja. Mariusz Prymula zdobył imponujące 2,5 punktu, pokazując wysoką formę i skuteczność. Karol Belter nie ustępował kolegom, zapisując na swoim koncie 2 punkty. Paweł Pałubicki i Wiktor Belter również wnieśli swoje cenne punkty, zdobywając odpowiednio 1,5 i 1 punkt. Trenerzy oraz zawodnicy obu drużyn z pewnością mają powody do dumy po tak wyrównanym spotkaniu. Wspólna praca, poświęcenie i determinacja, jakie prezentują, są nie tylko powodem do zadowolenia dla kibiców, ale również inspiracją dla młodych adeptów tenisa stołowego.

Mecz pomiędzy UKS WDK PATEREK a EMDEK Bydgoszcz udowodnił, że trzecia liga mężczyzn w sezonie 2023/2024 przyniesie wiele niezapomnianych chwil i zaciętych pojedynków. Kibice z pewnością już teraz z niecierpliwością czekają na kolejne spotkania i emocje, jakie przyniesie ta pasjonująca rywalizacja.

III Liga KPOZTS UKS WDK PATEREK 7 - 7 EMDEK Bydgoszcz

Materiał: Kamil Małysa

Oceń artykuł: 17 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    krajan, w dniu 09-12-2023 14:19:27 napisał:

    Gratulacje dla pozytywnie zakręconych tenisem stołowym,w Nakle nie ma stałych rozgrywek w fingponga dla dzieci i mlodzieży,za nało sal,hal a Paterek gra w III lidze,gratulacje.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Usługi pełnienia stanowiska Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Ramka wodna na zdjęcie
25,90PLN
Rejestracja podmiotów gospodarczych
od 50PLN
Sporządzanie listy płac
od 50PLN
Kolaż ze zdjęć 30x40
16,00PLN
Konstrukcje stalowe
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)