Dziś mamy 22 lipca 2024, poniedziałek, imieniny obchodzą:

06 grudnia 2023

Sukces na ogólnopolskim turnieju. Julia Kowalska wytańczyła I miejsce

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu 12.11.2023 r w Bydgoszczy odbył się #Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego TEMPO Dance Festiwal.

Tego dnia nasz rejon reprezentowała Julia Kowalska, uczennica klasy 5 B, Szkoły Podstawowej w Paterku, która startowała w kategorii 8-11 F kombinacja 6 tańców tj. Walc Angielski, Walc Wiedeński, Quick Step, Samba, Cha-Cha, Jive. W dalszym ciągu walczy o dobre miejsca jako solistka. Pomimo wysokiego poziomu zawodów wygrała swoją kategorie zdobywając pierwsze miejsce, za które otrzymała przepiękny puchar oraz wielka dawkę motywacji do dalszych ciężkich treningów. Jej sukces jest również sukcesem jej trenerów tj. p. Klaudii Piasta i p. Ernesta Jaśkowiaka z klubu Dance Akademii z Bydgoszczy, który to posiada swój oddział również w Nakle nad Notecią, gdzie swoje pierwsze kroki stawiała właśnie Julka.

Materiał: Robert Kowalski.

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 22 6

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wymiana doświadczeń i nowoczesna technologia. Szkolenie żołnierzy

W ostatnich dwóch tygodniach Centrum Szkolenia Wojsk Obrony #Terytorialnej we współpracy z instruktorami Gwardii Narodowej Stanu Illinois realizowało szkolenie Critical Knowledge Exchange przeznaczone dla Obserwatorów Ognia.

(czytaj więcej)
0

Ogórki kiszone na zdrowie. Jakie znaczenie mają dla naszego organizmu?

Sezon ogórkowy w pełni. To najlepszy czas na przygotowanie# kiszonek na zimę. Ogórki kiszone to nie tylko pyszny dodatek do posiłków, ale także prawdziwy superfoods - probiotyki dla jelit, witaminy i #minerały, niska kaloryczność i antyoksydanty.

(czytaj więcej)
0

Wzniesienia kryją tajemnicę. Pozostałości kurhanów i pomniki

Te niepozorne wzniesienia kryją w sobie tajemnicę. Uczyniła je #ludzka ręka. Dziś historia o miejscach pamięci w Leśnictwach Dziewierzewo i Żarczyn.

(czytaj więcej)
0

Zamykanie kąpielisk z powodu sinic. Dlaczego są dla nas niebezpieczne?

Przyczyny występowania i zagrożenia wynikające z obecności #potencjalnie toksycznych cyjanobakterii (sinic) w wodzie.

(czytaj więcej)