Dziś mamy 23 lutego 2024, piątek, imieniny obchodzą:

06 grudnia 2023

Sukces na ogólnopolskim turnieju. Julia Kowalska wytańczyła I miejsce

fot. powierzone

fot. powierzone

W dniu 12.11.2023 r w Bydgoszczy odbył się #Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego TEMPO Dance Festiwal.

Tego dnia nasz rejon reprezentowała Julia Kowalska, uczennica klasy 5 B, Szkoły Podstawowej w Paterku, która startowała w kategorii 8-11 F kombinacja 6 tańców tj. Walc Angielski, Walc Wiedeński, Quick Step, Samba, Cha-Cha, Jive. W dalszym ciągu walczy o dobre miejsca jako solistka. Pomimo wysokiego poziomu zawodów wygrała swoją kategorie zdobywając pierwsze miejsce, za które otrzymała przepiękny puchar oraz wielka dawkę motywacji do dalszych ciężkich treningów. Jej sukces jest również sukcesem jej trenerów tj. p. Klaudii Piasta i p. Ernesta Jaśkowiaka z klubu Dance Akademii z Bydgoszczy, który to posiada swój oddział również w Nakle nad Notecią, gdzie swoje pierwsze kroki stawiała właśnie Julka.

Materiał: Robert Kowalski.

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 21 5

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Wieczorny pożar BMW. Auto spłonęło doszczętnie

W czwartek, 22 lutego br., około godziny 22:30 na Stanowisko Kierowania# Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Sępólnie Krajeńskim wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Iłowo.

(czytaj więcej)
0

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Choroba może dotknąć każdego

Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją został ustanowiony przez #Ministra Zdrowia w 2001. Jest on obchodzony w dniu 23 lutego.

(czytaj więcej)
0

Relacja między psami, a ich przewodnikami. Badania naukowe

Na terenie potulickiej jednostki odbyły się badania# służące zebraniu danych dotyczących relacji powstających między psami pracującymi w służbie mundurowej, a ich przewodnikami.

(czytaj więcej)
0

Bezpieczny powrót z ferii. O czym warto pamiętać?

Przed nami ostatni weekend ferii zimowych, co wiązać się będzie ze zwiększonym# ruchem na drogach krajowych. Pogoda może być zmienna, aczkolwiek warunki atmosferyczne na przeważającym obszarze Polski będą przypominały wczesną wiosnę. To jednak nie zwalnia nikogo z przestrzegania kluczowych zasad bezpieczeństwa, o których należy pamiętać przed podróżą i w jej trakcie.

(czytaj więcej)