Dziś mamy 27 października 2021, środa, imieniny obchodzą:

18 września 2021

Stalowe Anioły 2021. Zostały ostatnie dwa tygodnie na zgłoszenia

fot. Mikołaj Kuras dla UMWKP

fot. Mikołaj Kuras dla UMWKP

Poświęcają swój czas innym z zaangażowaniem i# ofiarnością, rozwiązując trudne problemy lokalnych społeczności – teraz możemy ich nagrodzić za te działania. Trwa nabór wniosków w konkursie samorządu województwa Stalowy Anioł. Wnioski przyjmujemy do 30 września.

- Praca na rzecz drugiego człowieka to misja. Przyznając doroczne wyróżnienia promujemy najciekawsze inicjatywy, nowatorskie osiągnięcia oraz postawy rzetelności i ofiarności – podkreśla marszałek Piotr Całbecki.

Statuetki Stalowych Aniołów trafiają do osób i zespołów, które wyróżniają się aktywnością i kreatywnością w dziedzinie w pomocy społecznej i są autorami najbardziej wartościowych inicjatyw. W tym roku po raz 15. docenimy ich działalność. Poza statuetkami zwycięzcy konkursu otrzymują nagrody finansowe.

Kandydatów mogą zgłaszać laureaci poprzednich edycji konkursu oraz przedstawiciele:

 • organów administracji rządowej i samorządowej
 • jednostek organizacyjnych pomocy społecznej
 • organizacji pozarządowych, kościołów, związków wyznaniowych, działających w zakresie pomocy społecznej.

Wnioski o przyznanie nagrody, w zamkniętych kopertach, należy składać do 30 września 2021 roku, osobiście (w punkcie informacyjno-podawczym w pawilonie przed siedzibą główną Urzędu Marszałkowskiego) lub przesłać pocztą na adres urzędu (plac Teatralny 2, 87-100 Toruń) z dopiskiem „Stalowy Anioł”.

Więcej informacji, regulamin i wniosek do pobrania

Materiał: Biuro Prasowe Urzędu Marszałkowskiego 

Oceń artykuł: 0 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (1)

  Ala, w dniu 18-09-2021 22:17:00 napisał:

  Proponuję zgłosić Panią Mariolę Lipską z Kowalewa. Zasługuje bardzo na to wyróżnienie.

  odpowiedz

  • 1 (1)

  Tyt, w dniu 18-09-2021 23:24:41 napisał:

  Tylko wicestarosta Miłowski za numer z domem dziecka w Paulinie

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Smakowita 450g
2,99PLN
Schab bez kości
11,99PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności zawieszenia
Golonka wieprzowa tylna
6,99PLN
Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego
od 500PLN
Pomidor malinowy
4,99PLN
0

Gęsina na talerzu. Narodowe Święto Niepodległości

Listopad nieodłącznie wiąże się z dumnym celebrowaniem# Narodowego Święta Niepodległości. W naszym województwie udało się zbudować tradycję oficjalnych obchodów w połączeniu z rodzinnymi spotkaniami przy stole i serwowaną na nich gęsiną jako głównym daniem. Rozpoczynamy kampanię ,,Kujawsko-pomorska gęsina na świętego Marcina”.

(czytaj więcej)
0

Dziecko nie chce iść do szkoły. Co powinno zaniepokoić rodziców?

Problem odmowy przez dziecko pójścia do szkoły zazwyczaj nie pojawia się# 1 września. Dochodzi do tego najczęściej kilka tygodni później. Dla ustalenia prawidłowej diagnozy zachowania dziecka bardzo ważne są zarówno moment jego pełnej odmowy chodzenia do szkoły, jak i rozwój całej historii.

(czytaj więcej)
0

Psychiatrzy są zaniepokojeni kondycją Polaków. Wpływ na to miała pandemia?

W tegoroczną jesień wchodzimy z# kiepskim samopoczuciem. Psychiatrzy podkreślają, że coraz więcej osób zwraca się do nich po pomoc - przychodzą ze stanami lękowymi, zaburzeniami depresyjnymi i szeregiem powikłań psychiatryczno-neurologicznych po przebyciu COVID-u.

(czytaj więcej)
0

Umowa na wesele. Na te szczegóły musisz zwrócić uwagę

Jak wynika z danych BIQdata.pl, w 2020 r. zawarto w# Polsce 145 tys. Małżeństw. To o 20% mniej niż rok wcześniej. Wiele Par Młodych przełożyło wesele w związku z sytuacją pandemiczną. W jej efekcie zmienił się także sposób planowania wesel - z długoterminowego na krótkoterminowy, ograniczający się do 2-4 miesięcy. Nadal jednak organizacja wesela to zwykle spore przedsięwzięcie, w które zaangażowanych jest wiele podmiotów. By się w tym wszystkim nie pogubić, warto spisywać umowy. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy.

(czytaj więcej)