Dziś mamy 25 stycznia 2020, sobota, imieniny obchodzą:

11 grudnia 2019

Spotkanie z Mikołajem. Przedszkolaki z wizytą w Krainie Krasnali

fot. Niepubliczne Przedszkole Katolickie

fot. Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Dnia 10 grudnia Jagódki i Promyczki z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego wybrały się na występ Teatru Muzycznego z Łodzi.

Tego dnia dzieci obejrzały baśń muzyczną pt. Mikołaj w tajemniczej Krainie Krasnali. Scenografia, efekty świetlne oraz cudowna muzyka i gra teatralna wprowadziły dzieci w magiczny świat baśni. Dzieci spotkały się podczas występu z krasnalem Hałabałą, dwoma tchórzliwymi króliczkami, smerfami, Gargamelem oraz Mikołajem.

W trakcie spektaklu dzieci wzięły udział w konkursach z nagrodami, a na zakończenie odbyło się losowanie mikołajkowych nagród.

Materiał: mgr A. Beger, Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 13 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł -Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiegają się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Dzień bez opakowań foliowych. Dlaczego warto z nich zrezygnować?

Na całym świecie produkowane są gigantyczne ilości odpadów. Powstające każdego roku # wyroby z tworzyw sztucznych można liczyć w milionach ton.

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)