Dziś mamy 15 lipca 2020, środa, imieniny obchodzą:

11 grudnia 2019

Spotkanie z Mikołajem. Przedszkolaki z wizytą w Krainie Krasnali

fot. Niepubliczne Przedszkole Katolickie

fot. Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Dnia 10 grudnia Jagódki i Promyczki z Niepublicznego Przedszkola Katolickiego wybrały się na występ Teatru Muzycznego z Łodzi.

Tego dnia dzieci obejrzały baśń muzyczną pt. Mikołaj w tajemniczej Krainie Krasnali. Scenografia, efekty świetlne oraz cudowna muzyka i gra teatralna wprowadziły dzieci w magiczny świat baśni. Dzieci spotkały się podczas występu z krasnalem Hałabałą, dwoma tchórzliwymi króliczkami, smerfami, Gargamelem oraz Mikołajem.

W trakcie spektaklu dzieci wzięły udział w konkursach z nagrodami, a na zakończenie odbyło się losowanie mikołajkowych nagród.

Materiał: mgr A. Beger, Niepubliczne Przedszkole Katolickie

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 15 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)