Dziś mamy 27 listopada 2021, sobota, imieniny obchodzą:

26 października 2021

Samochód dostawczy kontra osobówka. Wezwano wszystkie służby

fot. OSP Dobrcz

fot. OSP Dobrcz

W poniedziałkowe popołudnie doszło do# bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego w Dobrczu.

25 października przed godziną 17.00 na skrzyżowaniu ulic Długiej i Jesionowej w Dobrczu zderzyły się dwa samochody - osobowy i dostawczy.

Na miejsce wezwano straż pożarną w postaci dwóch zastępów - OSP Dobrcz i JRG nr 2 z Bydgoszczy. Przybyli też policjanci. Zajęli się oni ustaleniem dokładnych okoliczności zdarzenia. Skierowano również zespół ratownictwa medycznego oraz lotnicze pogotowie ratunkowe.

Aktualizacja – 14:00

Winowajcą zderzenia okazał się kierowca opla, który wymusił pierwszeństwo na kierowcy peugeota. Potwierdził to kom. Przemysław Słomski z Zespołu Prasowego KWP w Bydgoszczy. Nikomu nic specjalnego się nie stało, za wyjątkiem lekkich obrażeń jednego z kierowców.

Z powodu uszkodzeń samochodów nie nadawały się one do dalszej jazdy. Policja odebrała dowody rejestracyjne.

Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem.

Oceń artykuł: 0 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Leszek, w dniu 26-10-2021 10:09:06 napisał:

    Dostawczak sie wpakował.

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Balustrady Bramy Ogrodzenia
Ryzyko zawodowe
od 100PLN
Jajka konsumpcyjne 10 szt.
4,44PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Zezwolenie na zbieranie odpadów
od 2000PLN
Winiary majonez 700 ml
6,99PLN
Budowa hal
Konstrukcje stalowe
0

Jesień nie musi być nudna. Jak Polacy spędzają wolny czas?

Aż 80% zapytanych Polaków przyznaje się, że# odczuwa jesienią spadek nastroju. Samopoczucie poprawiamy sobie głównie spędzając czas ze znajomymi, aktywnościami sportowymi, ale także większą ilością słodyczy. Wybierając obecnie rozrywki kierujemy się przede wszystkim potrzebą relaksu, chęcią utrzymania formy oraz rozwojem zainteresowań. Takie wnioski płyną z badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego” zrealizowanego przez serwis Prezentmarzeń jesienią 2021 roku.

(czytaj więcej)
0

Jak wyglądają jesienne wydatki Polaków na rozrywkę? Znamy wyniki badania

Jesienny spadek nastroju poprawiamy sobie chętnie korzystając z# miejskich rozrywek i przyjemności. Niestety, aż 44% zapytanych Polaków deklaruje, że ma zbyt mały budżet na preferowaną formę rozrywki. Średnio, jak wynika z odpowiedzi 43% respondentów badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego”, na aktywności w czasie wolnym wydajemy obecnie od 100 do 300 zł miesięcznie. Głównym kryterium wyboru atrakcji dla 43% Polaków jest cena.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)