Dziś mamy 19 stycznia 2019, sobota, imieniny obchodzą:

09 lutego 2018

Rozwarzyn na zebraniu. Nie zabrakło podziękowań dla władz i strażaków

fot. MS

fot. MS

8 lutego 2018 r w świetlicy wiejskiej. odbyło się zebranie sołeckie w Rozwarzynie.

Na zebraniu poruszono tematy m.in. programu rewitalizacji, szkód po nawałnicy, niszczonych dróg przez ciężki sprzęt wywożący drzewa oraz podano terminy i plany organizacji wyjazdów szkoleniowych i rekreacyjnych dla rolników. Padły słowa uznania dla strażaków, szczególnie dla OSP, których pomoc była nieoceniona w likwidowaniu szkód po sierpniowej wichurze.

Oceń artykuł: 8 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (21) Zgłoś naruszenie zasad

  • 15 (23)

  bye, w dniu 09-02-2018 12:47:52 napisał:

  Hahaha.....Kinderman pierwszy raz w życiu na zebraniu wiejskim. W ogóle po co to zebranie. Pewnie zwołane na żądanie Miłowskiego, który sieje propagandę ile wyremontował dróg. Z tak kiepskim postępem remontów jesteśmy na szarym końcu, więc starosta nie powinienem w ogóle się pokazywać ze wstydu. Mało tego jest afera w starostwie ponieważ po nieprawidłowościach w budżecie istnieje realna groźba zarządu komisarycznego. Bye, bye, bye.....

  odpowiedz

  • 18 (20)

  Hydrożel, w dniu 09-02-2018 13:59:38 napisał:

  Wróble na dachu Starostwa ćwierkają, że niedawno ujawniona afera dot. naruszenia dyscypliny finansów publicznych przez starostę Miłowskiego dopiero się rozkręca.... Przed wyborami politycy zaczynają mówić "ludzkim głosem", teraz szukają kontaktu z wyborcami, by usprawiedliwiać swoje nieudolne rządy

  odpowiedz

  • 14 (16)

  Zaprzaństwo, w dniu 09-02-2018 14:48:39 napisał:

  No to zanosi się na to że zamienią swoje gabinety na sale sądowe lub cele.Liczę na to że uczciwie i rzetelnie te nieprawidłowości zostano zbadane a wina przypisana konkretnym osobom.

  odpowiedz

  • 11 (21)

  Rozwarzyn, w dniu 09-02-2018 16:44:38 napisał:

  To jest pierwsze i ostatnie ostrzeżenie dla Pani sołtys. Proszę skończyć tańczyć jak zagra Miłowski. W przeciwnym razie już nigdy na Panią nie zagłosuję. Po co on w ogóle pojawił się w Rozwarzynie skoro nikt go tam nie chce. Jakie podziękowania dla władzy? Powinienen dostać solidne ochrz.... , bo to co zrobił po huraganie to jakaś kpina. Szasta kasą na etaty dla koleżeństwa z partii, marinę i różne nietrafione pomysły a na drogi i pomoc nie ma kasy, co najwyżej ochłapy. To, że mąż do pewnego czasu był niemal prawą ręką Miłowskiego, nosił zielony sztandar z napisem Bóg, Honor, Ojczyzna to jego sprawa. Niech Pani wybierze czy chce być Pani sołtysem Miłowskiego czy sołtysem Rozwarzyna.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 11 (11)

  mieszkaniec, w dniu 09-02-2018 17:59:05 napisał:

  tylu włodarzy na zebraniu o dziwo , zapewne zeby sie pokazac , frekwencja mieszkanców mala to zasługa p,sołtys

  odpowiedz

  • -6 (18)

  mieszkaniec gminy, w dniu 09-02-2018 18:52:25 napisał:

  W zeszłym roku Kinderman był na prawie wszystkich zebraniach wiejskich. W tym roku pewnie też bedzie. To dobrze ze się interesuje naszymi sprawami.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 9 (13)

  żaneta, w dniu 09-02-2018 19:37:12 napisał:

  ten pan z tym wielkim brzuchem musii o siebie zadbać,,,,,bo to na prawde nie ładnie wygląda,,,,,,,życze zdrówka.......

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 5 (7)

  zonk, w dniu 10-02-2018 14:13:20 napisał:

  Wy myślicie że sołtysi są zadowoleni, że na takie zebrania pojawiają się Radni, Starostowie, czy władze Gminne? Jeszce w roku wyborczym?

  odpowiedz

  • 3 (7)

  Dżadża, w dniu 10-02-2018 19:28:31 napisał:

  ROZWARZYN!!!!! PsL ma swoje koło zWane Zanotecie. Zakladali je takze ludzie z Rozwarzyna. Nie wiem jak teraz bo nie zwracam uwagi-przez pewien długi czas auto Pani często gościło na posesji starosty. Może znowu wróciły stare dobre czasy Przy kawie

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Konstrukcje stalowe
Przypinka z agrafką o śr. 56mm
3,55PLN
Klasyka w nowym wydaniu w kolorze Orzech Koniakowym
Fotokubek z kolorowym wnętrzem
24,90PLN
Budowa hal
Bezpłatne kontrolowanie sprawności układu kierowniczego
Nowoczesne zabiegi laserowe
Torba na akcesoria fryzjerskie
82PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)