Dziś mamy 19 września 2020, sobota, imieniny obchodzą:

18 stycznia 2020

"Pszczółki" przygotowały piękne Jasełka. Dzieci otrzymały gromkie brawa

fot. Iwona Sobczak

fot. Iwona Sobczak

Dnia 16 stycznia 2020 r. klasa III a ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Nakle nad Notecią odwiedziła # grupę „Pszczółek” z Przedszkola Nr 2 w Nakle nad Notecią. Jak co roku dzieci przedszkolne przygotowały piękne Jasełka.

W historię narodzin Jezusa wprowadził wszystkich teatr cieni ukazujący potrzebę zbawienia i przyjścia Mesjasza na świat. Następnie główni bohaterowie: Święta Rodzina, aniołowie, pasterze i mędrcy przenieśli widzów w klimat dawnego Betlejem.

Sześciolatki z wielkim zaangażowaniem odgrywały swoje role i starały się ukazać sens przeżywania Bożego Narodzenia. Misterium wzbogaciły piękne kolędy śpiewane przez najmłodszych. Jasełka w grupie „Pszczółek” przedstawione w formie teatru cieni spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem.

Dzieci z klasy III a wraz ze swoimi Paniami były pod wielkim wrażeniem występów przedszkolaków i nagrodziły Aktorów gromkimi brawami. Mamy nadzieję, że to nie ostatnie nasze spotkanie. Już teraz serdecznie zapraszamy Pszczółki wraz ze swoimi Paniami na miłą rewizytę.

materiał: Iwona Sobczak

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Jakie są najpopularniejsze imiona? Najnowsze zestawienie

Mamy zmianę na pozycji lidera, a dokładnie# liderki, wśród najpopularniejszych imion nadawanych dziewczynkom! W męskiej kategorii zmian brak. Sprawdźcie, jakie imiona – w pierwszym półroczu tego roku – rodzice nadawali swoim dzieciom najczęściej.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Sezon na grzyby w pełni. Poznajcie przepisy z tymi smakołykami

Początek jesieni nie musi oznaczać pożegnania z lokalnymi specjałami i sezonowymi #przysmakami. To pora idealna dla wszystkich miłośników grzybów. Zamiast zerkać w stronę warzywnych grządek, warto skupić się na darach prosto z lasu. Kurki, borowiki, podgrzybki, kanie, rydze, maślaki… Kulinarna wyobraźnia zaczyna pracować na najwyższych obrotach! Zastanawiacie się, jak wykorzystać te aromatyczne i pełne smaku skarby? Skorzystajcie z porad szefa kuchni Knorr i pozwólcie sobie na niezrównaną grzybową ucztę.

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)