Dziś mamy 24 lutego 2019, niedziela, imieniny obchodzą:

12 lipca 2018

Przystań w kolorze blue coraz bliżej. Do imprezy pozostały dwa tygodnie

fot. powierzone

fot. powierzone

Już 28 lipca na Przystani Powiat Nakielski odbędzie się kolejna edycja największej imprezy # plenerowej w naszym powiecie! Po raz siódmy niemal od samego południa czeka na nas mnóstwo rozrywki i koncertów.

Muzycznie jako pierwszy rozrusza nas zespół z partnerskiego powiatu Elbe Elster z Niemiec – Robby & Sebastian. Kolejnym będzie band z naszego podwórka – Bury the Orchid, który rozgrzewać będzie publiczność cięższymi brzmieniami. Do naszej Przystani dopłynie także Skakanka - prawdziwa gratka dla fanów skocznego punka czy rocka. Grupa doskonale wie jak polskim tekstem i skoczną – jak na Skakankę przystało – muzyką rozbujać słuchaczy. Na Przystani będziemy gościć również muzyczny duet – coverband Backstage Acoustic. Dewizą tego zespołu jest charakterystyczny wokal, świetny kontakt z publicznością oraz wciągające akustyczne aranżacje.

Gwiazdą tego sobotniego wieczoru będzie Andrzej Piaseczny! Piaseczny znany jest polskiej scenie muzycznej już od lat 90. i z powodzeniem utrzymuje ten stan do dzisiaj. Hity takie jak: "Chodź, przytul, przebacz", "Śniadanie do łóżka", "Imię deszczu", "Prawie do nieba", "Niecierpliwi", "Wszystko dobrze" niejeden z nas nucił pod nosem. Koncerty Andrzeja Piasecznego to prawdziwa uczta muzyczna – niesamowitego wrażenia dodają również profesjonalne wizualizacje na dużym ekranie led.

Koncerty to jednak nie wszystko, bowiem na Przystani Powiat Nakielski nie zabraknie gorących rytmów zumby prowadzonej na scenie przez Pawła Mihausena, rejsów statkiem po Noteci, czy pokazów cross fitu przez lokalną firmę. Dla osób chcących zacząć ten dzień od czegoś bardzo pożytecznego od godziny 9.30 do 13.00 będzie dostępny na Przystani punkt zbiórki krwi oraz bank szpiku. Nie zapomniano również o najmłodszych uczestnikach Przystani w kolorze blue, na których czekać będzie wiele ciekawych animacji od „Załogi Kapitana Hacka” – w programie także malowanie twarzy oraz żywa maskotka. Imprezę zakończy efektowny pokaz laserów oraz pirotechniki!

Przystań w kolorze blue z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Co ciekawe, impreza zaczęła przyciągać publiczność z różnych zakątków nie tylko Polski, ale i Europy - wśród wszystkich osób zainteresowanych facebookową informacją 4% to obywatele Niemiec.

materiał: Monika Oleś

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 15 9

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)