Dziś mamy 25 czerwca 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

02 stycznia 2019

Przybieżeli do Betlejem pasterze... Spotkanie jasełkowe w przedszkolu REKSIO

fot. pow

fot. pow

W piątek 21 grudnia 2018 roku zgodnie z tradycją przed świętami Bożego Narodzenia dzieci z# przedszkola REKSIO wystawiły jasełka dla wcześniej zaproszonych rodziców i gości.

Piękne stroje, scenografia i oprawa muzyczna sprawiły, że wszyscy zaproszeni z zainteresowaniem słuchali i oglądali małych aktorów. Jasełkowa szopa miała tradycyjną obsadę. Była Maryja, Św. Józef, malutkie dzieciątko Jezus, aniołowie, trzej królowie i pastuszkowie. Podczas występu dzieci przepięknie recytowały przygotowane kwestie, głośno śpiewały kolędy i pastorałki.

Nagle po występie w oddali słychać było dzwonek i do przedszkolaków zawitał Gwiazdor z wielkim workiem wypchanym po brzegi pluszowymi owieczkami, które oczywiście rozdał wszystkim grzecznym dzieciom. Po takich emocjach, wspaniałych występach dzieci wraz z rodzicami udali na słodki poczęstunek.

Wystawione jasełka wprawiły wszystkich w wyjątkowy świąteczny nastrój, o którym przez cały następny rok będą przypominały pamiątkowe zdjęcia.

materiał:  B.Wajer, Przedszokle REKSIO

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)