Dziś mamy 20 stycznia 2020, poniedziałek, imieniny obchodzą:

07 grudnia 2019

Pomoc dla rodaków mieszkających na Białorusi. Odbędzie się zbiórka

Komitet Prawa i Sprawiedliwość w Nakle nad Notecią organizuje pomoc świąteczną dla # naszych rodaków mieszkających na Białorusi.

Co zbieramy

Zbieramy przede wszystkim słodycze, żywność o przedłużonej trwałości, artykuły papiernicze, kosmetyki i środki czystości, gry planszowe, bajki obrazkowe, płyty z polskimi piosenkami, filmami i bajkami.

Miejsca zbiórek

Parafia pw. św. Stanisława w Nakle Nad Notecią, Parafia pw. Maryi Panny Królowej Polski w Nakle nad Notecią, Parafia pw. św. Wawrzyńca w Nakle nad Notecią. Parafia pw. Matki Boskiej Bolesnej w Paterku.

Odbiór darów w Kościołach odbędzie się w dniach 14 i 15 grudnia w trakcie trwania Mszy Świętej.

Filia biura europosła Kosmy Złotowskiego w Nakle nad Notecią przy ul. Jackowskiego 4/10 od poniedziałku do piątku, począwszy od dnia 9 do dnia 18 grudnia w godzinach 10-14 (tel. 516508250).

Wszystkich chętnych prosimy o wsparcie niniejszej inicjatywy mogącej przynieść wiele radości naszym rodakom na Białorusi w okresie świątecznym.

materiał: Piotr Niemczewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Bydgoszcz walczy o tytuł Najlepszego Europejskiego Celu Podróży

Bydgoszcz to jedyne polskie miasto nominowane do udziału w prestiżowym konkursie #o tytuł Najlepszy Europejski Cel Podróży 2020 (European Best Destination 2020), o który ubiega się m.in. Praga, Madryt, Wiedeń czy Rzym.

(czytaj więcej)
0

Wielu Polaków ma nadmierną masę ciała. Czy liczenie kalorii ma znaczenie?

Zdrowe odżywianie, regularne ćwiczenia fizyczne, detoks sokowy, oczyszczanie,# joga… W dzisiejszych czasach w poszukiwaniu zdrowia i szczupłej sylwetki łatwo się pogubić! W internecie znajdziemy milion rozwiązań, jednakże która z receptur na piękno i zdrowie okaże się skuteczna? Jak wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego większość dorosłych Polaków ma nadmierną masę ciała. W 2014 roku problem ten dotyczył 62% dorosłych mężczyzn i prawie 46% dorosłych kobiet. Czy stara jak świat metoda liczenia kalorii może być pomocna?

(czytaj więcej)
0

2019 w CEPiKu. Czas na podsumowanie roku

Niemal trzy tysiące autobusów, ponad 60 tysięcy jednośladów i # 770 tysięcy osobówek. To tylko kilka liczb pokazujących, co nowego pojawiło się w Centralnej Ewidencji Pojazdów przez cały 2019 rok.

(czytaj więcej)
0

Ciemieniucha u niemowlaka. Po czym ją poznać i jak się jej pozbyć?

Ciemieniucha jest jedną z najczęstszych przypadłości okresu niemowlęcego. #Najczęściej pojawia się w okolicy owłosionej skóry głowy i na brwiach. Wbrew obiegowym opiniom nie jest wynikiem niedbałości rodziców o higienę maluszka. Powoduje ją zbyt intensywna praca gruczołów łojowych, które ostatecznie ulegają zaczopowaniu, a zasychający łój tworzy grubą, łuskowatą skorupkę na skórze dziecka. Co warto wiedzieć i jak sobie radzić z ciemieniuchą odpowiada położna Renata Lustyk, ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)