Dziś mamy 12 sierpnia 2020, środa, imieniny obchodzą:

07 grudnia 2019

Pomoc dla rodaków mieszkających na Białorusi. Odbędzie się zbiórka

Komitet Prawa i Sprawiedliwość w Nakle nad Notecią organizuje pomoc świąteczną dla # naszych rodaków mieszkających na Białorusi.

Co zbieramy

Zbieramy przede wszystkim słodycze, żywność o przedłużonej trwałości, artykuły papiernicze, kosmetyki i środki czystości, gry planszowe, bajki obrazkowe, płyty z polskimi piosenkami, filmami i bajkami.

Miejsca zbiórek

Parafia pw. św. Stanisława w Nakle Nad Notecią, Parafia pw. Maryi Panny Królowej Polski w Nakle nad Notecią, Parafia pw. św. Wawrzyńca w Nakle nad Notecią. Parafia pw. Matki Boskiej Bolesnej w Paterku.

Odbiór darów w Kościołach odbędzie się w dniach 14 i 15 grudnia w trakcie trwania Mszy Świętej.

Filia biura europosła Kosmy Złotowskiego w Nakle nad Notecią przy ul. Jackowskiego 4/10 od poniedziałku do piątku, począwszy od dnia 9 do dnia 18 grudnia w godzinach 10-14 (tel. 516508250).

Wszystkich chętnych prosimy o wsparcie niniejszej inicjatywy mogącej przynieść wiele radości naszym rodakom na Białorusi w okresie świątecznym.

materiał: Piotr Niemczewski

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 4 2

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Szpik kostny jest „fabryką” krwinek. Co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi?

Ludzki organizm działa jak dobrze zaprojektowane miasto, w którym każdy element ma #określoną, istotną funkcję. I tak, rolę ulic, za pomocą których odbywa się transport niezbędnych do życia produktów - pełnią żyły i tętnice. Układ kostny jest rusztowaniem dla całego ciała, ale jednocześnie konstrukcją ochronną dla narządów wewnętrznych. Poszczególne komórki to mieszkańcy - muszą być silne i zdrowe, żeby móc stale rozbudowywać i odnawiać swoje „miasto”. Tak właśnie działa zdrowy organizm. A co się dzieje, gdy pojawia się nowotwór krwi? Jaką rolę wówczas pełni szpik?

(czytaj więcej)
0

Zdrowa dieta na urlopie? To proste! Wystarczy pamiętać o kilku zasadach

Wyjazdy wakacyjne rządzą się swoimi prawami, a miejsca, które odwiedzamy kuszą #rozmaitymi aromatami i smakami. Jak cieszyć się wypoczynkiem bez wyrzutów sumienia i wpływu na figurę? Swoimi radami na wakacje bez wyrzeczeń dzieli się Gaja Kuroń, ekspertka dietetyczna w Kuroniowie Diety.

(czytaj więcej)