Dziś mamy 22 maja 2019, środa, imieniny obchodzą:

08 sierpnia 2018

Policjanci z Nakła i Bydgoszczy wspólnie działali na drogach powiatu

fot. KPP

fot. KPP

Na drogach powiatu nakielskiego policjanci prowadzili działania, których celem było eliminowanie #tych kierowców zagrażających bezpieczeństwu pieszych. W działaniach NURD nakielskich mundurowych wspierali funkcjonariusze z OPP w Bydgoszczy.

Wczoraj (7.08.18) policjanci z nakielskiego referatu ruchu drogowego, wspólnie z funkcjonariuszami z bydgoskiego oddziału prewencji kontrolowali uczestników ruchu drogowego przemieszczających się po powiatowych drogach. Celem prowadzonych działań było przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom dróg oraz eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców. Mundurowi szczególną uwagę zwracali na te wykroczenia drogowe, które są najczęściej przyczynami zdarzeń drogowych.

Policjanci w ramach lokalnych działań „Niechroniony uczestnik ruchu drogowego” sprawdzali także zachowanie kierowców w stosunku do pieszych oraz to, jak piesi stosują się do obowiązujących ich przepisów.

materiał: mł. asp. Justyna Andrzejewska

Oceń artykuł: 2 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (4) Zgłoś naruszenie zasad

  • 1 (9)

  3651, w dniu 08-08-2018 12:51:26 napisał:

  Niech już tyle nie kontrolują, ile można. W PRL był większy spokój od milicjantów.

  odpowiedz

  • 1 (5)

  Kpax, w dniu 08-08-2018 18:23:03 napisał:

  Jeszcze się chwalą, represja goni represję. Mieszkałem trochę w kilku krajach Europy i takich ataków na obywateli nie ma. Wstyd.

  odpowiedz

  • -3 (5)

  widz, w dniu 08-08-2018 20:56:37 napisał:

  Szczerze o kant d.. rozbić te wasze kontrole! Jak z komórą przy uchu jeżdżą po Nakłu tak dalej jeżdżą! Taka to ta wasze pseudo kontrole! Informowanie że działacie a tak prawdę mówiąc to pozoranctwo!!! Aby statystyka się zgadzała! Tam gdzie macie być to was po prostu NIE MA!!! Albo widzicie i nic nie robicie! Ja ta straż wiejska co chodzi i nic nie robi? Ważne że łażą i kasę dostają! Do roboty!!!!TA może trzeba zawsze wam donosik zrobić? Bo wtedy zadziałacie? Bo z własnej inicjatywy nic? ZERO! Albo MNIEJ NIŻ ZERO?

  odpowiedz

  • -1 (5)

  max, w dniu 09-08-2018 10:32:26 napisał:

  do widza. No to jak mieszkałeś w kilku krajach, to z pewnością wiesz, że tam nagonki nie ma, bo nie ma takiej potrzeby. Za granicą kierowców cechuje kultura jazdy przez duże K, a naszych kierowców totalna ignorancja przez duże I. Ot taka to różnica.

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Wulkanizacja
Meblościanka z oferty firmy FADOME
Rolery - mezoterapia skóry
Deska elewacyjna
Jadalnia / pokój dzienny
Szkolenia bhp wstępne
od 30PLN
Przeglądy gaśnic
od 50PLN
Fotoobrazy na płótnie
od 48,50PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)