Dziś mamy 5 lutego 2023, niedziela, imieniny obchodzą:

26 listopada 2022

Odznaki Pluszowego Misia. Wspaniała zabawa przy muzyce

fot. powierzone

fot. powierzone

25 listopada obchodzimy Święto Pluszowego Misia. Z tej okazji Żabki oraz Misiaki z Wesołej Piątki zawitały do Biblioteki Dziecięcej.

Zabawy przy muzyce: Stary Niedźwiedź mocno śpi i Misiowa gimnastyka, mogłyby dla dzieci nie mieć końca. Dla odpoczynku bibliotekarka przedstawiła przedszkolakom sylwetki znanych misiów, m.in. Misia Uszatka, Kubusia Puchatka, Misia Paddingtona czy małych Gumisiów. Dzieci wysłuchały też wiersza Czesława Janczarskiego „Naprawiamy misia”. Opowiedziały dlaczego tytułowy bohater był smutny i jak odzyskał swój przepiękny uśmiech. Następnie Żabki wykonały portret misia z kolorowego papieru, a Misiaki połączyły kropki i pokolorowały powstałe niedźwiadki.

Na zakończenie przedszkolaki za wspaniałą zabawę otrzymały odznaki Pluszowego Misia i małe co nieco.

Materiał: Anna Splitt / PiMBP w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 8 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prognozy dla krajowego rynku paliwowego. Ile za ropę i benzynę?

Już 5 lutego wejdzie w życie nowy pakiet sankcji UE i grupy G7. Jak na ceny paliw wpłynie odcięcie się zachodu od produktów ropopochodnych# z kierunku wschodniego? Czy po wdrożeniu sankcji kierowcy zapłacą za benzynę i olej napędowy znacznie więcej niż dotychczas? Analitycy londyńskiej firmy Unibet przygotowali prognozy dla krajowego rynku paliwowego.

(czytaj więcej)
0

Zakup mieszkania dla młodych. Nieoceniona pomoc rodziców

Zakup mieszkania wymaga sporych nakładów finansowych. Czy to oznacza, że młodzi ludzie, którzy dopiero rozpoczynają dorosłe życie#, muszą odłożyć marzenia o własnych czterech kątach na dalszy plan? Niekoniecznie. Nieoceniona na początku tej nowej drogi życiowej jest pomoc rodziców. Zakup mieszkania dla dziecka lub podarowanie mu środków finansowych na inwestycję wymaga udokumentowania prawnego. Podpowiadamy o czym warto pamiętać.

(czytaj więcej)
0

Zbliżają się ferie zimowe. Co warto zobaczyć w Polsce?

Ferie zimowe zbliżają się wielkimi krokami! To idealny moment na to, żeby zacząć planować ten wyjątkowy, beztroski czas. #Z badań wynika, że niemal 60% Polaków najchętniej spędza ferie w kraju. Co warto zobaczyć w Polsce? Gdzie się udać? Jakich atrakcji możemy się spodziewać? I jak przygotować się na wspaniałą, beztroską zabawę? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Jak wspierać osobę chorą na nowotwór? Słowa mają wielką moc

W obchodzony 4 lutego Światowy Dzień Walki z Rakiem szczególnego znaczenia nabierają słowa: „jestem blisko” oraz „kocham Cię”.# W obliczu choroby onkologicznej bliskość drugiej osoby i słowa wsparcia mają ogromną moc.

(czytaj więcej)