Dziś mamy 21 maja 2022, sobota, imieniny obchodzą:

25 stycznia 2022

Narada z kierownictwem szpitali. Spotkanie odbyło się w formie zdalnej

fot. Mikołaj Bogdanowicz - facebook

fot. Mikołaj Bogdanowicz - facebook

Piąta fala pandemii przybiera na tempie. Placówki medyczne są w# stałym kontakcie z wojewodą kujawsko-pomorskim. Dzisiaj odbyła się narada z kierownictwem szpitali z województwa kujawsko-pomorskiego.

Spotkanie odbyło się w formie zdalnej. Podczas narady omówiono: aktualną sytuację epidemiczną w województwie, strategię związaną z zabezpieczeniem łóżek w szpitalach oraz decyzję o przyznaniu dofinansowania dla szpitali w zakresie zabezpieczenia tlenowego. Pochylono się też nad danymi obrazującymi hospitalizację w regionie. – W spotkaniu uczestniczyli m.in. dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia Jan Gessek, konsultant wojewódzki w dziedzinie chorób zakaźnych dr Paweł Rajewski i przedstawiciele inspekcji sanitarnej – informuje wojewoda Mikołaj Bogdanowicz. 

Oceń artykuł: 0 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (2) Zgłoś naruszenie zasad

  • 3 (5)

  Morawiecki, w dniu 25-01-2022 13:28:03 napisał:

  Mogli się spotkać w Biedronce. Pozoranci

  odpowiedz

  • 2 (4)

  Bez maseczki, w dniu 25-01-2022 17:28:18 napisał:

  Po co mam się zgłaszać do lekarza, skoro poza skierowaniem na areszt domowy, nie będzie mnie w ogóle leczył ? W dodatku cała rodzina wielopokoleniowa trafi na izolację.Kompletny idiotyzm.Dlatego słowami francuskich protestantów "Wolałbym umrzeć u bram wolności niż umrzeć w piekłach niewoli"

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Ramki ślubne
39,90PLN
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Ramka na zdjęcia
74,90PLN 39,90PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Prowadzenie akt osobowych
od 30PLN
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Wypalenie zawodowe jako przyczyna występowania wypadków przy pracy
49PLN
Stres w pracy oraz jego wpływ na występowanie wypadków przy pracy
49PLN
0

Więcej Polaków chce oszczędzać. Nie wszystkich na to stać

Rosnąca inflacja oraz wojna bardziej mobilizują do# oszczędzania niż pandemia – wynika z badania „Inflacja i wojna w Ukrainie a budżety domowe Polaków”, wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Polacy coraz bardziej doceniają znaczenie oszczędności. Jedna czwarta przyznaje, że aktualna sytuacja wpływa na ich stosunek do posiadania grosza na czarną godzinę. Niemal tyle samo stwierdza jednak, że nie stać ich na to, by odkładać.

(czytaj więcej)
0

Coraz mniej miodu z polskich pasiek. Co, jeżeli pszczoły wyginą?

Populacja pszczół na świecie maleje, a miodu w rodzimych pasiekach #powstaje coraz mniej. W 2020 roku na jednego Polaka przypadł już mniej niż kilogram tego złocistego produktu. Podczas obchodzonego 20 maja Światowego Dnia Pszczół warto w szczególny sposób spojrzeć na pracę tych pożytecznych owadów. Ma ona olbrzymi, pozytywny wpływ na przyrodę. Niestety jednak destrukcyjna działalność człowieka jest wielkim zagrożeniem dla zapylaczy.

(czytaj więcej)
0

Doręczanie listów poleconych bezpośrednio do rąk adresatów

Od 16 maja 2022 r., wychodząc# naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Poczta Polska przywraca standardowy sposób doręczania wszystkich przesyłek listowych rejestrowanych bezpośrednio do adresata. Doręczanie zostało ograniczone podczas epidemii, kiedy przesyłki polecone niewymagające potwierdzenia odbioru były doręczane wyłącznie do skrzynek oddawczych, z uwagi na bezpieczeństwo Klientów i pracowników.

(czytaj więcej)
0

Jakie prezenty Polacy wręczają na komunię? Znamy wyniki badania

Pierwsza Komunia to wielkie wydarzenie w życiu dziecka i# jego rodziców. Najczęściej powinno być to przeżycie stricte duchowe, ale w dzisiejszych czasach to prawdziwa walka o prezenty. Czy na przestrzeni lat zmieniła się formuła wydarzenia? Zobacz co króluje teraz wśród prezentów komunijnych, a co było popularne jeszcze kilkanaście lat temu.

(czytaj więcej)