Dziś mamy 20 lipca 2018, piątek, imieniny obchodzą:
01 lipca 2018

Na zielonej trawie. Stowarzyszenie zakończyło realizację projektu

fot. Agnieszka Sierzchuła

fot. Agnieszka Sierzchuła

Stowarzyszenie Razem Raźniej, działające przy szkole podstawowej nr 2 w Nakle nad #Notecią, zakończyło realizację projektu unihokeja ’’Na zielonej trawie” –współfinansowanego przez Powiat Nakielski.

Głównym celem projektu było rozwijanie sprawności fizycznej, nabywanie wiedzy z zakresu gier zespołowych, jak również nauka współpracy i zasad fair play. Z Powiatu Nakielskiego do projektu zgłosiło się 15 uczestników w wieku szkolnym, zajęcia odbywały się na Orliku i sali gimnastycznej  Szkoły Podstawowej nr 2 w okresie od 8 maja do 19 czerwca 2018 roku.

Podczas zajęć dzieci uczyły się zasad gry w unihokeja, prawidłowej postawy podań i strzałów do bramki. Wzmacnialiśmy umiejętności   współpracy dzieci w grupie oraz wiarę podopiecznych we własne umiejętności. Zakończeniem projektu ”Na zielonej trawie” był otwarty turniej unihokeja na orliku .Do turnieju przystąpiły 4 drużyny, rywalizacja odbywała się systemem „każdy z każdym” . Wszystkie zespoły trzymały pamiątkowe dyplomy i puchary za udział. 

materiał: Agnieszka Sierzchuła

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu 

Oceń artykuł: 4 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Ludność, urodzenia, zgony, małżeństwa... Sprawdzamy statystyki za 2017 rok

W 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim odnotowano 20,9 tys. urodzeń żywych. #Było to o 1,1 tys. więcej niż w 2016 r. Jednocześnie wzrosła liczba zgonów. W 2017 r. zmarło 21,3 tys. osób – o 727 osób więcej niż w 2016 r.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

„Rodzina 500+” i inne świadczenia w liczbach. Ile osób otrzymało wsparcie?

Rządowym programem „Rodzina 500+” realizowanym w 2017 roku objęto 3 845 tys. dzieci #do 18 lat. Świadczenie wychowawcze otrzymywało około 3 797 tys. dzieci, a dodatek 500+ w pieczy zastępczej ponad 47 tys. dzieci.

(czytaj więcej)