Dziś mamy 24 maja 2019, piątek, imieniny obchodzą:

04 grudnia 2018

Moja Mała Ojczyzna. Rozstrzygnięto konkurs plastyczny

fot. pow

fot. pow

We wtorek 4 grudnia br. w Przedszkolu Niepublicznym Donald w Nakle w ramach projektu edukacyjnego# „PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA” nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „MOJA MAŁA OJCZYZNA”.

Konkurs przeznaczony był dla dzieci w wieku przedszkolnym i ich rodziców. Wszystkie prace były interesujące i wykonane różnymi technikami. Specjalnie powołany skład jury dokonał oceny prac według ustalonych kryteriów: adekwatność do tematyki, oryginalność pracy i dobór ciekawych materiałów, jakość wykonania pracy i estetyka oraz wrażenia artystyczne.    Uczestnicy konkursu ,którzy zajęli trzy pierwsze miejsca zostali nagrodzeni dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi. Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia i drobne upominki. Prace można oglądać w holu Przedszkola Donald do końca grudnia 2018r.

materiał: Alina Romańska- Nelka

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 7 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)