Dziś mamy 26 maja 2017, piątek, imieniny obchodzą:
19 maja 2017

Mistrzostwa w lekkiej atletyce. Zawody przeprowadzono na nakielskim stadionie

fot. ZSP Lubaszcz

fot. ZSP Lubaszcz

16 maja 2017r. odbyły się mistrzostwa powiatu w lekkiej atletyce, których organizatorem #był Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej.

Uczniowie rywalizowali na stadionie nakielskim. Reprezentanci Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysław Łokietka w Lubaszczu wywalczyli III miejsce drużynowe. Miejsca na podium w indywidualnych starciach zajęli:

Izabela Karolewska – II miejsce w kategorii: pchnięcie kulą
Kacper Badziągowski – II miejsce w pchnięciu kulą
Michał Cynarzewski – III miejsce w pchnięciu kulą

Rozegrano cztery konkurencje lekkoatletyczne w kategoriach dziewcząt i chłopców: pchnięcie kulą, bieg na 100 metrów, bieg na 1000m (chłopców) i 800m (dziewcząt) oraz skok w dal.

Gratulujemy!

Materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Prestiżowy tytuł dla Studia Urody Lidii Gwóźdź

Studio Urody i Odnowy Biologicznej Lidii Gwóźdź w Nakle nad Notecią, w kwietniu 2017 r. w ramach ogólnopolskiego konkursu otrzymało prestiżowe wyróżnienie, tytuł „Firma Przyjazna Internautom”, organizowanego przez Firmy.net.

(czytaj więcej)
0

Samorządowcy w statystyce. Dominują osoby w średnim wieku

Mandaty radnych wszystkich szczebli sprawuje w Kujawsko-Pomorskiem ponad 2,5 osób, #w większości mężczyzn w średnim wieku. Mamy najlepiej w kraju wykształconych wójtów, burmistrzów i prezydentów miast – wynika z tegorocznego badania Głównego Urzędu Statystycznego. W najbliższą sobotę (27 maja) przypada Dzień Samorządu Terytorialnego.

(czytaj więcej)
0

Ciesz się perfekcyjnym makijażem codziennie

Wykonujemy profesjonalny makijaż permanentny oczu, brwi i ust. Zapraszamy do naszego Studia Urody i Odnowy Biologicznej przy ul. Nowej 15 B w Nakle nad Notecią.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)