Dziś mamy 23 listopada 2017, czwartek, imieniny obchodzą:
19 maja 2017

Mistrzostwa w lekkiej atletyce. Zawody przeprowadzono na nakielskim stadionie

fot. ZSP Lubaszcz

fot. ZSP Lubaszcz

16 maja 2017r. odbyły się mistrzostwa powiatu w lekkiej atletyce, których organizatorem #był Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej.

Uczniowie rywalizowali na stadionie nakielskim. Reprezentanci Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysław Łokietka w Lubaszczu wywalczyli III miejsce drużynowe. Miejsca na podium w indywidualnych starciach zajęli:

Izabela Karolewska – II miejsce w kategorii: pchnięcie kulą
Kacper Badziągowski – II miejsce w pchnięciu kulą
Michał Cynarzewski – III miejsce w pchnięciu kulą

Rozegrano cztery konkurencje lekkoatletyczne w kategoriach dziewcząt i chłopców: pchnięcie kulą, bieg na 100 metrów, bieg na 1000m (chłopców) i 800m (dziewcząt) oraz skok w dal.

Gratulujemy!

Materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Dziś Światowy Dzień Rzucania Palenia. Świętujecie? (sonda)

Co roku w trzeci czwartek listopada obchodzony jest Światowy Dzień #Rzucania Palenia. Tego dnia wszyscy palacze zachęcani są do podjęcia próby, przynajmniej na jeden dzień, zaprzestania palenia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)