Dziś mamy 23 lutego 2018, piątek, imieniny obchodzą:
19 maja 2017

Mistrzostwa w lekkiej atletyce. Zawody przeprowadzono na nakielskim stadionie

fot. ZSP Lubaszcz

fot. ZSP Lubaszcz

16 maja 2017r. odbyły się mistrzostwa powiatu w lekkiej atletyce, których organizatorem #był Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej.

Uczniowie rywalizowali na stadionie nakielskim. Reprezentanci Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysław Łokietka w Lubaszczu wywalczyli III miejsce drużynowe. Miejsca na podium w indywidualnych starciach zajęli:

Izabela Karolewska – II miejsce w kategorii: pchnięcie kulą
Kacper Badziągowski – II miejsce w pchnięciu kulą
Michał Cynarzewski – III miejsce w pchnięciu kulą

Rozegrano cztery konkurencje lekkoatletyczne w kategoriach dziewcząt i chłopców: pchnięcie kulą, bieg na 100 metrów, bieg na 1000m (chłopców) i 800m (dziewcząt) oraz skok w dal.

Gratulujemy!

Materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Działka od południa? To nie problem!

Za najwygodniejsze do zagospodarowania uchodzą działki z wjazdem od strony północnej. Ale nie każdy ma tyle szczęścia, żeby nabyć taką właśnie nieruchomość. Podpowiadamy, jaki projekt wybrać i jak następnie usytuować go na działce o mniej korzystnej lokalizacji.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

To był pracowity rok dla strażaków. Wiele interwencji podjęto po nawałnicy

Ponad 31 tysięcy interwencji odnotowali w 2017 roku strażacy w województwie kujawsko-#pomorskim – to o 25 procent więcej niż w roku poprzednim. Jedna piątą strażackich akcji (ponad 6 tysięcy zdarzeń) stanowiły wyjazdy związane z usuwaniem skutków sierpniowej nawałnicy.

(czytaj więcej)