Dziś mamy 14 lipca 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

14 listopada 2019

Listopadowe spotkanie. Omawiano powieść o życiu i trudnych wyborach

fot. pow.

fot. pow.

Dnia 7 listopada 2019 w bibliotece w Trzeciewnicy odbyło się spotkanie DKK, na którym omawiano# książkę "Miłość z nutą imbiru". Jest to druga część trylogii Agnieszki Olejnik, która tak jak pierwsza, również spodobała się czytelniczkom.

Panie stwierdziły, że to świetna kontynuacja "Szczęścia na wagę". Powieść o życiu, pragnieniach, marzeniach i rozterkach oraz trudnych wyborach. Książka skłaniająca do refleksji. Klubowiczki powiedziały, że z wielką przyjemnością przeczytają ostatni tom powieści A. Olejnik, który również będzie omawiany na grudniowym spotkaniu DKK.

Ostatnie w 2019 roku spotkanie DKK odbędzie się 5 grudnia o godz. 15.30., a omawiana będzie książka Agnieszki Olejnik pt. "Apetyt na więcej".

Spotkanie współfinansowane ze środków Instytutu Książki w Warszawie w ramach programu Dyskusyjne Kluby Książki.

Materiał: Wioletta Sęk PiMBP w Nakle nad Notecią

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)