Dziś mamy 9 grudnia 2018, niedziela, imieniny obchodzą:

11 listopada 2017

Kulinarne zajęcia okazały się duża frajdą. Dzieci robiły pizzę

fot. żłobek

fot. żłobek "Słoneczko" Nakło nad Notecią

Robienie pizzy okazało się niezwykłą frajdą dla podopiecznych żłobka "Słoneczko" Nakło. #Przede wszystkim dlatego, że dzieci mogły eksperymentować z dodatkami, które mają się na niej znajdować.

W owy sposób doskonaliły nazwy produktów ich konsystencję, a także kolor. Największą zabawą tego dnia stało się ugniatanie ciasta, w której każdy z maluszków uczestniczył. Myślę, że Włosi widząc zdolności kulinarne naszych żłobkowych dzieci byliby zachwyceni!

Materiał: Emilia Rosół

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 16

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)