Dziś mamy 20 czerwca 2018, środa, imieniny obchodzą:
11 listopada 2017

Kulinarne zajęcia okazały się duża frajdą. Dzieci robiły pizzę

fot. żłobek

fot. żłobek "Słoneczko" Nakło nad Notecią

Robienie pizzy okazało się niezwykłą frajdą dla podopiecznych żłobka "Słoneczko" Nakło. #Przede wszystkim dlatego, że dzieci mogły eksperymentować z dodatkami, które mają się na niej znajdować.

W owy sposób doskonaliły nazwy produktów ich konsystencję, a także kolor. Największą zabawą tego dnia stało się ugniatanie ciasta, w której każdy z maluszków uczestniczył. Myślę, że Włosi widząc zdolności kulinarne naszych żłobkowych dzieci byliby zachwyceni!

Materiał: Emilia Rosół

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 16

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Wydatki, wysokość świadczeń i nie tylko. Emeryci i renciści w statystykach

W 2017 r. wzrosła względem roku 2016 liczba osób pobierających świadczenia emerytalno-#rentowe z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS). W tym czasie zmniejszyła się natomiast liczba rolników indywidualnych pobierających emerytury i renty. Jednocześnie odnotowano wzrost zarówno wydatków na świadczenia społeczne, jak i wysokości emerytur i rent.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Zielone światło dla dokumentów w smartfonie i jednego loginu do e-usług

Rząd przyjął projekt tzw. ustawy węzłowej. Przewiduje ona wprowadzenie jednego, spójnego #loginu (login.gov.pl), który docelowo umożliwi korzystanie ze wszystkich cyfrowych usług administracji. Rząd przyjął również regulacje, które będą stanowiły podstawę prawną do funkcjonowania aplikacji mobilnej - „mDokumenty”.

(czytaj więcej)