Dziś mamy 25 listopada 2017, sobota, imieniny obchodzą:
11 listopada 2017

Kulinarne zajęcia okazały się duża frajdą. Dzieci robiły pizzę

fot. żłobek

fot. żłobek "Słoneczko" Nakło nad Notecią

Robienie pizzy okazało się niezwykłą frajdą dla podopiecznych żłobka "Słoneczko" Nakło. #Przede wszystkim dlatego, że dzieci mogły eksperymentować z dodatkami, które mają się na niej znajdować.

W owy sposób doskonaliły nazwy produktów ich konsystencję, a także kolor. Największą zabawą tego dnia stało się ugniatanie ciasta, w której każdy z maluszków uczestniczył. Myślę, że Włosi widząc zdolności kulinarne naszych żłobkowych dzieci byliby zachwyceni!

Materiał: Emilia Rosół

Autorka nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 6 16

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Kriolipoliza – pozbądź się tkanki tłuszczowej

Kriolipoliza jest to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania tkanki tłuszczowej, którą można wykonać w Studio Urody i Odnowy Biologicznej.

(czytaj więcej)
0

Koniec programu MdM. To już ostatnia szansa na uzyskanie dofinansowania

W styczniu 2018 r. zostanie uruchomiona ostatnia pula pieniędzy z programu Mieszkanie dla #Młodych (MdM). Dotychczas – od 2014 r. – skorzystało z niego ok. 98 tys. kredytobiorców. Średnia wysokość dofinansowania wynosi 25 tys. zł.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak wybrać odpowiedni ekspres do kawy

Smak kawowego naparu zależy nie tylko od rodzaju i jakości kawy ziarnistej (mielonej), ale także od sposobu jej przygotowania i naszych umiejętności. Najprostszym sposobem na szybkie rozkoszowanie się ulubionym napojem jest zakup odpowiedniego ekspresu do kawy. Nie oznacza to jednak, że sprawa jest zakończona.

(czytaj więcej)