Dziś mamy 27 listopada 2021, sobota, imieniny obchodzą:

26 października 2021

Koronawirus nie odpuszcza. Mamy nowe zakażenia w powiecie

fot. archiwum

fot. archiwum

26 października Ministerstwo Zdrowia poinformowało o# 6 265 nowych potwierdzonych przypadkach koronawirusa w Polsce. Minionej doby zmarły 93 osoby zakażone koronawirusem. Z czego 63 miało choroby współistniejące.

Województwo kujawsko-pomorskie

Nowe przypadki: 242

Przypadki śmiertelne: 2

W ciągu doby w kujawsko-pomorskim wykonano 2 786 testów. W naszym województwie 7 008 osób przebywa na kwarantannie.

Powiat nakielski

W ciągu doby odnotowano 16 nowych zakażeń. Nie zmarła żadna osoba. Wykonano 110 testów na obecność koronawirusa. Na kwarantannie przebywają 582 osoby.

Oceń artykuł: 0 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (7) Zgłoś naruszenie zasad

  • -4 (24)

  Kcynianka, w dniu 26-10-2021 13:31:48 napisał:

  Mózgi też już macie zakażone, otwórzcie oczy..

  odpowiedz

  • 4 (16)

  Bez maseczki, w dniu 26-10-2021 14:40:41 napisał:

  A w tvp straszą jaki dramat w Rumuni, i ciągle to samo ujęcie ludzi w łóżkach od tygodnia XD 5 fala będzie na wiosnę 2022 a 6 na jesień.Czy mogę się już nazywać expertem ?

  odpowiedz

  • 4 (6)

  Swinki 3, w dniu 27-10-2021 09:03:16 napisał:

  Do kcynianki oni nie tylko te mozgi maja juz rozryte kompletnie ale wlasnego zdania jiz noe maja sa tak głupi i za slepieni w telewizje pisu i Morawieckiego ze noc innego słuchać nie chca. Tylko nie ktorzu pozostana normalnymi co którzy nie wierza pisowi i noe glosowali na nich

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 0 (4)

  Kcynianka, w dniu 27-10-2021 10:12:08 napisał:

  Eda kim kolwiek kretynie jestes odpuscic sobie te twoue kretyńskie odchyly. Widac zdecydowanie ze masz kompletnie zryty mozg a przepraszam takie osoby jak ty juz mózgów nie posiadają bo jestes bezmozgowcem tak właśnie tak określę. A co do mojej miejscowości nie interesuj sie co o jak bo napewno nie jest to Paterek Kaszojadzie jeden. I otworz człowieku oczy wkoncu bo widocznie masz zamknięte.

  odpowiedz

  pokaż odpowiedzi (1)
  • 3 (3)

  se mła, w dniu 27-10-2021 12:49:31 napisał:

  teksty typu "otwórzcie oczy", "obudzicie się" itp. są zwykłą manipulacją, widać, że osobie która to pisze lub wygłasza wcale nie chodzi o to, żeby inni "myśleli samodzielnie" tylko , żeby myśleli w ten sam sposób co ona. Z resztą każdy na pewno się z tym zetknął, z ludźmi którzy twierdzą, że nie myślisz samodzielnie, bo myślisz po swojemu, a nie ich niemu i na podstawie swojej oceny. Niektórym trudno pogodzić się z tym, że inni mają prawo do własnego zdania i osądów źródeł o niektórych rzeczach. Nie ma to jak specjaliści z YOUTUBE ;)

  odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Szkolenia pierwsza pomoc
od 50PLN
Szkolenia bhp okresowe
od 70PLN
Ochrona środowiska dla firm
od 50PLN
Opracowujemy Instrukcje bhp
od 50PLN
Bezpłatne kontrolowanie sprawności ustawienia świateł
Bezpłatne kontrolowanie sprawności amortyzatorów
Szkolenia p.poż.
od 50PLN
Rozliczenia ZUS
od 50PLN
0

Jesień nie musi być nudna. Jak Polacy spędzają wolny czas?

Aż 80% zapytanych Polaków przyznaje się, że# odczuwa jesienią spadek nastroju. Samopoczucie poprawiamy sobie głównie spędzając czas ze znajomymi, aktywnościami sportowymi, ale także większą ilością słodyczy. Wybierając obecnie rozrywki kierujemy się przede wszystkim potrzebą relaksu, chęcią utrzymania formy oraz rozwojem zainteresowań. Takie wnioski płyną z badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego” zrealizowanego przez serwis Prezentmarzeń jesienią 2021 roku.

(czytaj więcej)
0

Jak wyglądają jesienne wydatki Polaków na rozrywkę? Znamy wyniki badania

Jesienny spadek nastroju poprawiamy sobie chętnie korzystając z# miejskich rozrywek i przyjemności. Niestety, aż 44% zapytanych Polaków deklaruje, że ma zbyt mały budżet na preferowaną formę rozrywki. Średnio, jak wynika z odpowiedzi 43% respondentów badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego”, na aktywności w czasie wolnym wydajemy obecnie od 100 do 300 zł miesięcznie. Głównym kryterium wyboru atrakcji dla 43% Polaków jest cena.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)
0

Szkolenia dla Terytorialsów. Przygotowania do wsparcia działań straży granicznej!

W dniach od 22 do 26 listopada br. Centrum Szkolenia Wojsk Obrony# Terytorialnej w Toruniu realizowało kurs przygotowujący żołnierzy WOT do wsparcia straży granicznej w realizacji zadań w ochronie granicy państwowej. W kursie udział wzięło 19 Terytorialsów z różnych Brygad Obrony Terytorialnej.

(czytaj więcej)