Dziś mamy 20 czerwca 2019, czwartek, imieniny obchodzą:

23 maja 2019

Konferencja już za nami. Przybyło ponad 60 osób z całej Polski

fot. pow.

fot. pow.

Ogólnopolska Konferencja „Alpakoterapia i kynoterapia w praktyces„ już za # nami. W minioną sobotę w murach ZSS Karnowo zjawiło się około 60 osób z różnych stron Polski.

Wszystkich łączyły dwie pasje – praca z dziećmi i miłość do zwierząt. Zainteresowanie tematem ogromne!

Prelekcje i wykłady poprowadzili najlepsi polscy praktycy z zakresu alpakoterapii i kynoterapii : Hanna Wojciechowska – Prezes PTK, Marta Pietrzykowska – PZHA, Przemysław Chojnacki – Ośrodek Koparka Warszawa, Urszula Mucha – Warszawa, Iwona Srożak – Kwidzyn, Emilia Walczak- Kalisz, Lucyna Klimczak- Inowrocław, Małgorzata Bielska – Bydgoszcz.

Słuchacze mieli okazję poznać prawidłowe zasady żywienia alpak, które przekazał przedstawiciel firmy Blattin – David Goral. Był też pokaz strzyżenia alpak.

Konferencja trwała do późnych godzin wieczornych, a wszyscy zgodnie orzekli, że takie spotkania należy organizować częściej.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy pomogli zorganizować to wielkie przedsięwzięcie: Powiatowi Nakielskiemu, Gminie Nakło, Polskiemu Związkowi Hodowli Alpak, Polskiemu Towarzystwu Kynoterapeutycznemu, firmom: Blattin i Pasze Morawski, panu L.Zwolińskiemu, firmie cateringowej A. Klesińska.

materiał: Agnieszka Gumul

Oceń artykuł: 7 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Dziękujemy za dodanie opinii. Niebawem pojawi się na stronie.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Fotopuzzle z nadrukiem A4
26,90PLN
Zezwolenie na transport odpadów
od 2000PLN
Meble kuchenne
Nadanie modnej linii
Spray do loków Joanna 300ml
14PLN
Usta - powiekszanie
Posnet Ergo
sugerowana cena producenta: 1537,50PLN
Tonery Directions
27PLN
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)