Dziś mamy 17 września 2019, wtorek, imieniny obchodzą:

23 maja 2019

Konferencja już za nami. Przybyło ponad 60 osób z całej Polski

fot. pow.

fot. pow.

Ogólnopolska Konferencja „Alpakoterapia i kynoterapia w praktyces„ już za # nami. W minioną sobotę w murach ZSS Karnowo zjawiło się około 60 osób z różnych stron Polski.

Wszystkich łączyły dwie pasje – praca z dziećmi i miłość do zwierząt. Zainteresowanie tematem ogromne!

Prelekcje i wykłady poprowadzili najlepsi polscy praktycy z zakresu alpakoterapii i kynoterapii : Hanna Wojciechowska – Prezes PTK, Marta Pietrzykowska – PZHA, Przemysław Chojnacki – Ośrodek Koparka Warszawa, Urszula Mucha – Warszawa, Iwona Srożak – Kwidzyn, Emilia Walczak- Kalisz, Lucyna Klimczak- Inowrocław, Małgorzata Bielska – Bydgoszcz.

Słuchacze mieli okazję poznać prawidłowe zasady żywienia alpak, które przekazał przedstawiciel firmy Blattin – David Goral. Był też pokaz strzyżenia alpak.

Konferencja trwała do późnych godzin wieczornych, a wszyscy zgodnie orzekli, że takie spotkania należy organizować częściej.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim, którzy pomogli zorganizować to wielkie przedsięwzięcie: Powiatowi Nakielskiemu, Gminie Nakło, Polskiemu Związkowi Hodowli Alpak, Polskiemu Towarzystwu Kynoterapeutycznemu, firmom: Blattin i Pasze Morawski, panu L.Zwolińskiemu, firmie cateringowej A. Klesińska.

materiał: Agnieszka Gumul

Oceń artykuł: 7 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!LOKALNY HIT

Sprzedaż opon
Meble systemowe w wybarwieniu Dąb Naturalny
Naczepa platforma
Budowa magazynów
Balustrady Bramy Ogrodzenia
Drobne naprawy
Botox i kwas hialuronowy
MEBLE PIOTR PASIEKA
0

Pralka w kuchni? Dlaczego nie!

W polskich kuchniach zmywarki to już codzienność. Niemal każdy kuchenny projekt zakłada obecność tego rodzaju urządzenia z przyczyn praktycznych i ekonomicznych.

(czytaj więcej)
0

Przewijanie noworodka. Główne zasady

Dla początkujących rodziców pierwsze przewijanie nowonarodzonego dziecka często wiąże się ze stresem, poczuciem niepewności i strachu przed ryzykiem uszkodzenia# delikatnego ciałka noworodka. Wbrew pozorom czynność ta jest bardzo prosta, należy jednak pamiętać o zachowaniu ostrożności i stosowaniu kilku zasad. Instruktarz przewijania dziecka opisuje położna Renata Lustyk – laureatka konkursu „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

Cukrzyca ciążowa. Jak sobie z nią radzić ?

Cukrzyca ciążowa to choroba dotycząca około 4-7% kobiet w ciąży.# Jest to jednostka chorobowa, na którą najczęściej zapadają przyszłe mamy. Ze względu na szerszy dostęp do diagnostyki, rozpoznawana jest ona u kobiet znacznie częściej niż kiedyś. Nieleczona cukrzyca ciążowa może stwarzać zagrożenie zarówno dla mamy jak i dla rozwijającego się płodu. Jak rozpoznać cukrzycę ciążową, jak ją leczyć, opisuje położna Alina Jedlińska – ambasadorka kampanii „Położna na medal”.

(czytaj więcej)
0

E-rewolucja. Cyfryzacja w służbie zdrowia

E-recepty w aplikacji mObywatel, profil zaufany potwierdzany w przychodni – to tylko kilka najnowszych ułatwień dla pacjentów#, które przygotowaliśmy wspólnie z Ministerstwem Zdrowia. W poniedziałek na briefingu w Siedlcach mówił o nich minister cyfryzacji Marek Zagórski.

(czytaj więcej)