Dziś mamy 24 maja 2019, piątek, imieniny obchodzą:

05 grudnia 2018

Kierowca bez prawa jazdy. Dobra interwencja Straży Miejskiej

fot. archiwum

fot. archiwum

W dniu 04.12.2018 r. patrol Straży Miejskiej w Nakle nad Notecią podczas kontroli drogowej # prowadzonej na ulicy Rynek, wobec kierującego pojazdem marki Volkswagen stwierdził, że nie ma on prawa jazdy.

Strażnicy miejscy ustalili, iż uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi zostały cofnięte temu mężczyźnie decyzją Starosty Powiatowego. W związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa kierowca został przekazany Policji.

materiał: Straż Miejska w Nakle

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu.

Oceń artykuł: 16 8

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w #województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc.# Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się #przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)