Dziś mamy 7 lipca 2020, wtorek, imieniny obchodzą:

29 listopada 2019

Każdy mógł stać się św. Mikołajem. Wspólna akcja przyniosła efekty

fot. Agnieszka Andrzejewska

fot. Agnieszka Andrzejewska

„Dzieciaki Słodziaki” to akcja Diakonii Miłosierdzia Ruchu # Światło Życie zainicjowana przez młodzież.

Każdy może zostać Św. Mikołajem i przyłączyć się do zbiórki słodkości (lizaki, wafelki, batoniki, żelki, ciastka, gumy rozpuszczalne) dla dzieci z Domu Małego Dziecka w Bydgoszczy.

Szkolne Koło Wolontariatu „Radość Serca” w Zespole Szkół im. Władysława Łokietka w Lubaszczu włączyło się do zbiórki. Młodzież i pracownicy szkoły zbierali w listopadzie br. słodycze, by podarować uśmiech tym małym i dużym.

Nie do opisania jest cudowna radość dzieci. Dziękujemy wolontariuszom za zaangażowanie i inicjatywę.

materiał: Agnieszka Andrzejewska

Autor nie wyraża zgody na komentowanie artykułu. 

Oceń artykuł: 3 0

Czytaj również

udostępnij na FB
0

Postaw na grafit. Ciesz się komfortem domu niezależnie od pory roku

Eksperci są zgodni, że jedną z najbardziej opłacalnych inwestycji budowlanych#, która szybko się zwróci, jest termomodernizacja, a okres wakacyjny to świetny moment na jej przeprowadzenie.

(czytaj więcej)
0

Zrób to warzywnie! Tradycyjne dania w roślinnej odsłonie

Idealny przepis na poradzenie sobie z nudą w kuchni sprowadza się do jednego słowa: #warzywa! Mimo że plony z pól i grządek mogą wydawać się mało spektakularnym elementem dań, potrafią nieźle namieszać – zwłaszcza w tradycyjnych i znanych na wylot recepturach. Gulasz, gołąbki, spaghetti, pulpety czy curry mogą smakować wyśmienicie w warzywnej wersji bez mięsa. Zapraszamy do zielonej rewolucji w kuchniach!

(czytaj więcej)
0

Kolorowo na talerzu. Siła warzyw w codziennej diecie

Istotna rola warzyw w codziennej diecie nie wydaje się nowym i zaskakującym #tematem. Świadomość to jedno, ale co z praktyką?

(czytaj więcej)
0

Kto stawia kropkę nad i? Wprost czy między wierszami?

Każdego dnia komunikujemy się z innymi ludźmi. Na kształt wiadomości wpływ# ma nie tylko mówiący, ale również słuchacz. To, co słyszy adresat, ale przede wszystkim to, jak odbiera on daną wypowiedź, oddziałuje znacznie na jego reakcję. Jak zatem mówić, by zostać właściwie zrozumianym?

(czytaj więcej)